SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Azzi- podsumowanie str.141, rzeźba str.144

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 167039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Jak mi źle, pies najlepszy. Na codzień wolę sama spać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
ale ładne wiosło. W ogóle ładne ciężary targasz.

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
azzi widze ze te wznosy bioder robisz z niezlym obciazeniem kurcze ja tylko daje rade z 10kg.

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Staram się dokładać tam gdzie mogę. Zastanawiam się tylko czy jest sens dawania takiego ciężaru, gdzie podniosę np. tylko dwa razy i technicznie też już nie za bardzo. Zresztą okazało się, że gryf jest cięższy niż myślałam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Oj tego to nie wiem, czy na skutecznosc treningu ma wplyw ale na psychike na pewno. Sama swiadomosc ze dalas rade z takim ciezarem motywuje Cie ze kolejnym razem dasz rade zrobic wiecej i lepiej Orzynajmniej ja tak mam.

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
azzi a może inaczej rozbij sobie ciężary w seriach, tak żeby się już lepiej przygotować (55 - 60 - 65 - ??) pokombinuj może jakoś tak, bo ty już ładne ciężary bierzesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Wiosło i MC lubię i jakoś nieźle nawet idzie. Przysiad wiadomo, no i WL też nie za bardzo. Widać nie można mieć wszystkiego. Za to zakwasy mam ciągle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
Ładne ciężaru już podnosiszpewnie ,że warto zwiększać nawet podnosić jeden raz ,ja miałam ogromną satysfakcję pobijając swoje "rekordy"Jak miałam poprzednego pasa to też brałam go do łóżka była z niej straszna czyścioszka ,ale teraz mam psa"brudasa" i nie biorę go .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Dzięki Vajolet, rozwiałaś moje wątpliwości. Też lubię widzieć, że jestem silniejsza i mogę więcej.
Trening
Interwały 30/30 x7. Myślłam, że dziś dam radę jeszcze jeden ale jakoś się zadyszałam bardziej niż zwykle i poległam. Może następnym razem,
Micha


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dlaczego nie chudnę?

Następny temat

Jaki trening wybrać?

WHEY premium