SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Azzi- podsumowanie str.141, rzeźba str.144

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 166883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
azzi trzymaj się silna z Ciebie kobitka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Stopy w sensie pięty?
Dzięki Fala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
Oj Azzi to cię unieruchomiło.. kuruj się biedaku

Głód i rany dziesiątkują nasze szeregi hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tylko tak szukam przyczyny bo bez sensu by ci sie cos od samego trzymania kilogramow zrobilo, jak wchodzisz z ciezarm na krazki to musisz sie krecic moze zbyt gwaltowny ruch zrobilas? Wiesz ostanio mojemu mezowi dysk wypadl wlasnie w ten sposb robil wioslo sztangielka w opadzie, banal... i syn wszedl do pokoju a on trzymajac ta sztangielke obrócił sie do tylu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Nie robiłam gwałtownych ruchów, wszystko powoli i w skupieniu bo te 58kg naprawdę mnie przygniotło. Mam wrażenie, że jak biorę 40kg w przysiadzie to juz mnie pochyla, jak tylko położę sztangę na plecy, chociaż staram się w miarę prosto siadać. Jak wydobrzeję, wyślę Ci film z przysiadów do kontroli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no przyslij to ze si eczlowiek pochyla to normlane kazdy to robi do pewnego stopnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607874
azzi trzymaj sie, zdrowka zycze
Oby szybko przeszlo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
ziuta
Oj Azzi to cię unieruchomiło.. kuruj się biedaku

Głód i rany dziesiątkują nasze szeregi hehe


starosc k**** starosc

a serio wracaj do zdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Dzięki dziewczyny.
Dziś nadal boli. Wczoraj wieczorem było lepiej, może się rozrusza z biegiem dnia. Nadal naciagam, rozciągam, robię korkociągi itp. Maż mnie masuje i to jedyna dobra rzecz w tej sytuacji.
No i mam wyrzut na sumieniu z powodu braku treningu, jestem nienormalna.
Herbaty dzień ostatni. Jutro jajecznica.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dlaczego nie chudnę?

Następny temat

Jaki trening wybrać?

WHEY premium