SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Azzi- podsumowanie str.141, rzeźba str.144

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 166923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
Azzi może za mało pijesz? Ja czasami tak mam jak się odwodnię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Zizia, ja piję dużo, to nie to niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Azzi wspolczuje dolegliwosci, tez mam wrazliwa skore i okresowo - czesto wiosna mam z nia problemy ( sucha, zaczerwieniona, boli i luszczy mi sie na policzkach. Bylam u doka i mi powiedzial ze to dlatego ze mam skore wrazliwa, naczynkowa wiec zmiana temp. np. slonce a wiosna czlek do slonca nie przyzwyczajony) albo suchosc powietrza ja oslabiaja i wtedy moga pojawic sie jakies bakterie czy grzyby . Dal mi krem robiony w aptece i tyle.
Moze tez powinnas wybrac sie do lekarza?

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758


Ja nigdy nie miałam takich problemów, nie miałam i chyba nadal nie mam wrażliwej skóry. Zresztą jest już trochę lepiej, ładuję na paszczę dużo kremiszcza i doprawiam olejem. Mam nadzieję, że będzie dobrze.
Dziś znów nie zrobiłam interwałów, ale spędziłam godzinę na lodowisku. Jestem obolała!

Zmieniony przez - azzi w dniu 2012-01-19 21:32:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Od razu mówię, nie jastem alergiczką, tylko tak ci sie wydaje
alergi anas moze dopaść w każdym wieku od niewiadomo czego, klasyczne objawy egzemy .. bierz probiotyki albo kombuche czy inne flory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Teraz mi się przypomniało. Moja córka, która nigdy nie miała jakiś objawów alergicznych zaczęła mieć egzemy na łokciach i kostkach stóp, dermatolog kazała na początek odstawić cytrusy, czekoladę, orzechy i miód . U nas pomogło po tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Racja Obli, muszę wreszcie zamówić tego grzyba. Fela ja orzechy to sporadycznie, a reszty wcale nie jem. Nie cierpię miodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
moja mama zostala alergiczka po 50-ce i wtedy lekarz lkazal jej myc twarz w wodzie z maka kartoflana i pomoglo

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Trening

10x Sumo DL HI Pull 16kg
9x push up
8x swing 8kg
7x sit up
6x burpee

8 obwodów, pompki męskie, w burpee od 6 obwodu takie bardziej czołgające.
Wyplułam płuca, dostałam zawału i trzęsawki. Nienawidzę wytrzymałości!






Zmieniony przez - azzi w dniu 2012-01-20 18:07:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758

Dziś i jutro mam wplanie zaległe interwały. Tym samym tydzień zakończę bez dnia przerwy w ćwiczeniach.

Zmieniony przez - azzi w dniu 2012-01-21 10:07:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dlaczego nie chudnę?

Następny temat

Jaki trening wybrać?

WHEY premium