SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Azzi- podsumowanie str.141, rzeźba str.144

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 166933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
Azzi, czasem lepiej jest dać organizmowi odpocząć, nabrać sił, aniżeli ćwiczyć na wolniejszych obrotach. Rozumiem wyrzuty sumienia, ale czasami warto posłuchać głosu rozsądku, żeby nie wypaść przez chorobę z aktywności na dłuższy czas i ciągle czuć się winnym.

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Nie lubię odpuszczać ale jakbym się czuła tak, jak wczoraj to treningu by nie było. Wczoraj sobie cichutko zdychałam na kanapie. To zresztą raczej nic poważnego, bez gorączki, wymiotów i innych atrakcji. A sadło samo się nie spali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
No tak, Ty sama najlepiej znasz swoje ciało, ja tylko chciałam przestrzec przed "hojraczeniem", że się tak kolokwialnie wyrażę - czasem ambicja zaślepia nam cel i zamiast do niego dążyć zbaczamy z tej ścieżki, a ta droga okazuje się wieść naokoło. Dużo zdrówka Ci życzę!

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Dobrze, że już lepiej...
I oczyszczanie nerek przynosi efekty długoterminowe, super!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 794 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10493
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607888
Mam tak samo z tymi wyrzutami sumienia, nawet jak sily brak i ledwo sie ruszam to ciezko mi odpuscic, a dobrze wiem, ze lepiej odpoczac i dac z siebie wszystko na kolejnym treningu, niz meczyc sie i pocwiczyc byle jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Wywaliło mi powiadomki, z własnego dziennika również.
Dzięki Babki, nie trenowałabym, gdybym była dętka ale został mi już tylko ból żołądka, więc szkoda mi tracić treningi. Głód wrócił ale jeszcze będę ostrożnie jeść coby bebechów nie drażnić.
Trening
Interwały 30/30 x7, w sumie 17 min. Dziś ciężko, po wczorajszych przysiadach i ATG nogi nie współpracowały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
Azzi ja mam ten sam problem z brakiem powiadomień - na mailu tak pusto... Tymczasem trzymam kciuki za dobre samopoczucie

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Azzi a probowalas siemie lniane mielic i zaparzac. Powstaje taki kleik i ladnie leczy zoladek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Cholera, to nie tylko ja mam z tym problem. Coś się generalnie pierniczy. A edycji już ze trzy tygodnie nie ma u mnie w dzienniku.
Lunika, siemię dodaję do owsianych, bo sam ten glut to mię się cofa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dlaczego nie chudnę?

Następny temat

Jaki trening wybrać?

WHEY premium