SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Azzi- podsumowanie str.141, rzeźba str.144

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 166886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607874
Musialy bolec te spalone plecy przy przysiadach

a co do braku energii - moze wystarczyloby troszke odpoczac i porzadnie sie wyspac (dluzej niz do 6.30 )
ja akurat mam energie ostatnio, bo silowania tak na mnie dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
Azzi mnie też muli, ciagle jestem jakby niewyspana...zapodaje sobie kawę 2 godz przed treningiem,żeby coś zrobić-wiem,że nie jest to dobre ale innego sposobu nie znam.Kiedyś jeszcze piłam jerbe-dawała wiekszego kopa niż kawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
O widzisz Zizia! Yerba, mam przeca tylko zapomniawszy. Dzięki, jutro się zacznę wspomagać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
nooo ja muszę zakupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
W mordę, z tym brakiem edycji. Viki, ja mam energię tak do ok 16, później mi siada. A latem nie umiem długo spać i w sumie tyle mi starcza...do 16.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
ja moge polecic herbatke z guarana np ta: http://www.apo-discounter.pl/bad-heilbrunner-tee-guarana-mate-kraeuterpower-zioowa-herbata-p-6367.html

albo z imbirem i cytryna

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
Wylukałam u ciebie w misce gorgonzzolę Mmm... smaki mi zrobiłaś Jak byłam we Włoszech to sery pleśniowe wcinałam jak małpa kit
Jak córa? Lepiej się czuje?

Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Tak, córa w porządku. Nie wiem, czy kamyk wylazł bo nie sikała do słoika.
Ma kontrolę za jakieś 2 tygodnie to, mam nadzieję, będą w stanie coś powiedzieć. Chociaż na USG niewiele widać a na RTG pewnie nie dadzą skierowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 794 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10493
Dżizas, jakim ja jestem leszczem treningowym, jak patrzę na Wasze wypiski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Coś się forum sypie dziś.
Trening
Aero 10 min. interwały 5x30/30 + rozciąganie.

Suple:ocet, tran, wit C, drożdże, ostropest, omega3, magnez
Miska 1400 kcal 100-120g B reszta T 50g WW


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dlaczego nie chudnę?

Następny temat

Jaki trening wybrać?

WHEY premium