SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ BLOG] melo15 - Walka o lepszego siebie (podsumowanie redukcji '16 str. 32/reaktywacja dziennika st

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

Ilość wyświetleń tematu: 313851

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

19

Masa ciała

80

Wzrost

177
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
WojtekA4
MFP chyba nie ma konkurencji w tym momencie.



Zmieniony przez - WojtekA4 w dniu 2016-08-18 09:20:44


Dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
No miska się zrobiła spora, waga już chyba, albo nareszcie.., tylko w górę co:) ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Leon_ee
No miska się zrobiła spora, waga już chyba, albo nareszcie.., tylko w górę co:) ????


No już całkiem sporo tego jedzenia wpada :) Za niedługo będzie trzeba wydłużyć okno i zaopatrzyć się w jakieś wspomagacze trawienia żeby to nadal było przyjemnością
No a waga chyba już tylko będzie rosła - chociaż kto wie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
A nie myślałeś żeby się zatrzymać na jakimś pułapie i spokojnie sobie masować już bez podbitki kcal..,???
Ja teraz tak pocisnę i będę obserwował, ale zmiany robił powoli...


Zmieniony przez - Leon_ee w dniu 2016-08-18 17:32:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Wiesz co myślę, że w pewnym momencie będę się musiał zatrzymać, ale mimo wszystko chciałbym skończyć masę na jak największej liczbie kcal bo wtedy łatwiej o redukcję, przynajmniej tak mi się wydaję

Póki jeszcze waga niska, bf też to chcę robić zmiany jak najcześciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
No tak tak.., taki szok anaboliczny i tu można ugrać jak najwięcej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
W zasadzie to moja pierwsza masa w życiu, fajnie by było ugrać jak najwięcej, no ale jak będzie to się okaże na koniec masy, albo następnej redukcji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 571 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7442
Jakas granica wagowo-czasowa czy az sie nie znudzi masa? ;p

Pomoglem w jakis sposob ? Daj soga :)

mtzwrn - road to rippedbody / aktualnie: IF:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_mtzwrn__road_to_ripped_body-t1122992.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Myślę, że główną granicą będzie poziom bf przekroczę 15% bf i redukcja
Wagą się sugerował nie będę bo wiadomo ona jest czasem bardzo zgubna
Jeśli nie będzie "parcia" na formę na lato to masa może trwać i 2 lata

Plan jest taki żeby się nie zalać, na pewno w późniejszym okresie wplotę jakieś interwały/może jakieś crossfity bo nie zależy mi tylko masie, ale też i na wydolności/sprawności
Pomysłów mam wiele, ale póki co muszę zrobić podstawy, których u mnie nie ma, potem będę kombinował


Zmieniony przez - melo15 w dniu 2016-08-18 18:54:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
18.08

Kolejna dobrze przespana noc i oby tak zostało
Przed południem poszedłem do biedry na zakupy bo wprowadzili jakieś tam nowości i byłem ciekaw
I wpadło do koszyka parę nowych rzeczy
tortilla graham, chlebek chrupki, orkisz i ryż espandowany, lody sorbetowe na patyku i... frytki z kurczaka
W gazetce były jeszcze czekolady 85% za 2,50 zł no ale jeszcze nie przywieźli, mam nadzieję, że będą dobre bo cena jest mega.
Wracając do frytek z kurczaka, to jak na gotowca, i jeśli skład jest taki jaki podaje producent to bardzo fajna sprawa, a w smaku mimo że dawno nie jadłem nuggetsów z MC to moim zdaniem nawet lepsze te frytki
Chlebek też zacny bo 9 g ww na dwie kromeczki, więc na dni LC jak znalazł
Dziś wpadło rollowanie i dalej maltretowanie zgięcia grzbietowego kostki, ale jest co raz lepiej
Jutro najprawdopodobniej też DNT, ale jeszcze nic nie wiadomo co z weekendem więc nie wykluczam jutro treningu.





DNT

Rolowanie + mobility



Post 16 h
Okno 16:30-24:00














Przed snem:

- ZMA 2 kap






Zmieniony przez - melo15 w dniu 2016-08-19 00:05:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

intermittent fasting

Następny temat

Odżywianie na IF - redukcja

WHEY premium