SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ BLOG] melo15 - Walka o lepszego siebie (podsumowanie redukcji '16 str. 32/reaktywacja dziennika st

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

Ilość wyświetleń tematu: 312313

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

19

Masa ciała

80

Wzrost

177
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Rezygnując w tym momencie z IIFYM robisz krok wstecz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Dodaj jakas przekąskę, posiłek potreningowy w formie typowego IIFYM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Brzmi zachęcająco
Czyli jak po treningu piję białko i jem owoc i dopiero jak wrócę do domu to jem normalny posiłek, to ten robić IIFYM?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Tak. Chodzi o to, ze jak teraz wrócisz do 100% albo nic, to potem każda próba przejścia na IIFYM bedzie kończyła sie binge. Czytałeś co jest przyczyna napadów. Miskę trzymaj czysto ale pozwól sobie np na batona po treningu. Nie pociągnie on binge, bo w zapisie bedziesz miał kolejne planowane posiłki. (Sprawdzone)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Pomyślałem o dobrociach IIFYM jako potencjalnych 'triggerach' ale rzeczywiście tak będzie lepiej jak wprowadze jeden posiłek IIFYM


Zmieniony przez - melo15 w dniu 2016-11-16 07:33:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Chodzi o to, żebyś potrafił włączyć do diety produkty, które potocznie uważane są za złoooo.
Nie musi to być od razu słodycz.
Może być pieczywo zwykłe czy na co tam masz ochotę.

Triggerem nie będzie, bo tak jak Ci pisałem, nie zostawiaj tego na koniec.
Jeśli zjesz coś fajnego po treningu na przykład, to potem bankowo wleci pełnowartościowy posiłek, który zadowoli głowę i binge nie poleci.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Wiem o co chodzi jedyny minus to że ostatni posiłek to właśnie po treningu. Ale w sumie nie musi on się składać z samego 'syfu' i w sumie jem ten posiłek i idę spać bo rano zajęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Nie!!!!
Jesz np snickersa po treningu.
Potem idziesz do domu i jesz normalny posiłek: ziemniaki, mieso, warzywa czy co tam chcesz.
Chodzi o to, żeby Twoim ostatnim posilkiem nie był syf.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
A dajmy na to że przykładowo nie chce słodkiego tylko np jakaś pizza, bułka itd to co wtedy? Koncze trening o 20 w domu jestem ~21 jem i idę spać

Myślałem coś na zasadzie 50/50

Np jakieś ziemniaki do tego bułka miesko ewentualnie lód/baton oczywiście wszystko w granicach rozsądku a nie na zasadzie pretekstu żeby się nawpieprzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Jasne, że tak możesz.
Tylko nie zostawiaj sobie tego bonusa na ostatni posiłek jaki włożysz do ust :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

intermittent fasting

Następny temat

Odżywianie na IF - redukcja

WHEY premium