SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ BLOG] melo15 - Walka o lepszego siebie (podsumowanie redukcji '16 str. 32/reaktywacja dziennika st

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

Ilość wyświetleń tematu: 312352

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

19

Masa ciała

80

Wzrost

177
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Google mowia ze w Aldi sa :) jutro sprawdze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
A to racja
Tam nawet kupował i mtzwrn też ostatnio tam dorwał :)

Tak z innej beczki to chyba jutro muszą pójść w ruch żelki/kisiel i tego typu rzeczy żeby wbić te 400 ww


Zmieniony przez - melo15 w dniu 2016-08-09 00:15:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 326 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7133
Polecam Ci też suszone owoce :)

100g rodzynek + 100g żurawiny / daktyli, a całość doprawiona 100g ryżu białego i już mamy ~ 200g Ww. Do tego izolatu trochę, bądź WPC i zestaw po treningu jak znalazł :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Dobra opcja ale wolę coś smaczniejszego dla mnie

Żurawinę lubię ale nie w takiej ilości

Bardziej jakiś ryż/kasza z owocami/kajmakiem na ciepło
Zobacze jutro na co ochota przyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 326 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7133
To jeśli pozwolisz to zrobię Ci tutaj małą reklamę i zaproponuje żebyś wbijał do mnie do dziennika, bo w planach mam właśnie dodawać różne mega (mam nadzieję :D.) kombinacje na jakieś post workout posiłki :) Na jutro już pewien plan się zrodził, ale to jutro dopiero haha :)

Ja akurat owoce - ilość każda do oszamania możliwa no i czasowo schodzi dobrze bo jedynie na co najdłużej to ugotowanie ryżu :D, ale na upartego to jaglane w miskę, wrzątku trochę i też siedzi jak złoto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Wbijam wbijam do dziennika tylko że nie zawsze wpisuje coś

Na szczęście kuchnia to moje ulubione pomieszczenie w domu więc zawsze staram się coś wymyślić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Waga +1 kg od pomiaru w sobotę
Ostatni raz toaleta też w sobotę więc ten kg to pewnie zapchane jelita + glikogen bo bez treningu przez 2 dni

zresztą mam założenia i się ich trzymam(bo póki co idzie lepiej niż się spodziewałem)
400 ww miało iść od soboty więc licząc razem z cheatem to było
Wnioski będę wyciągał po następnych pomiarach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
uroki lc,mala obkjetosc jedzenia,malo wegli i malo samego blonnika
na masie nie mialkem zdnego prpoblemu ale odkad wszedlem na 50g ww ed to kibel odwiedzam raz na 3-4dni
co jest lekko irytujace
za to po kazdym HF czy HC puszcza

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
HCLF - podobny problem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

intermittent fasting

Następny temat

Odżywianie na IF - redukcja

WHEY premium