SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ BLOG] melo15 - Walka o lepszego siebie (podsumowanie redukcji '16 str. 32/reaktywacja dziennika st

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

Ilość wyświetleń tematu: 314018

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

19

Masa ciała

80

Wzrost

177
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 30 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9907
2/2 i w kazdej chwili bedziesz mogl zareagowac ucinajac kalorie i szybko zbic to co niechciane, ale to nie bedzie mialo miejsca. zauwazylem, ze duzo tez jakichs tabsow na trawienie lykales, nie wiem po co ci to, jakies problemy miales? rozloz sobie te posilki normalnie, jedz nawet duze porcje, pamietaj o blonniku zeby miec te okolo 30-40g i tutaj wiekszej filozofii nie ma. i uwazaj na te czekolady bo widze nieraz ze caly czas jakas czekolade jesz, czy batony, czy lody, to tez moze miec wplyw na jakies trudnosci w trawieniu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Wywalony kortyzol to bardzo prawdopodobna opcja u kolegi. Objawy ktore opisuje pasuja tez bardzo do niedoczynnosci tarczycy tylko ze to tez moze miec zwiazek z kortyzolem bo przewlekle podwyzszony stan tego hormonu bedzie blokowal konwersje T4 do T3 itd.

Widać że masz bardzo duzo na głowie treningi, szkoła, praktyki. Byc moze tez z natury jestes typem ktory duzo sie stresuje, przejmuje i za bardzo mysli o wielu sprawach...

Mozesz sprobowac suplementacji rozencem, ashwaganda i wit C w wiekszych dawkach mi to bardzo pomoglo w okresie vlcd i koncowce wycinki. Choć najbardziej pomogloby pewnie znaczne podbicie kcal i niestety zlapanie troche fatu a to - jak juz tutaj pisalem - i tak nieuniknione jesli Twoim celem jest masa...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
co wy z tym kortyzolem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Dzięki wszystkim

@mayweatherfloyd racja lykałem sporo na trawienie ale przestałem bo rozleniwiłem jelita i mam niedokwasote żołądka i aktualnie go zakwaszam i z dnia na dzień jest poprawa. Czekolada wpada ale gorzką 80%+ chociaż nie mówię że inne słodkości omijam bo jednak jem dość czesto.

@marsid zgadza się na głowie mam bardzo dużo i też trafiłeś w punkt bo ja byle pierdołą się bardzo przejmuje i nie potrafię inaczej niestety. Właśnie chce zamówić jakąś większą ilość witaminy c w proszku bo też chciałem zacząć stosować 5 g dziennie i zakwaszać żołądek. Jakie badania poza kortyzolem warto zrobić?

Myślę że jak zacznie się semestr i się wszystko usystematyzuje to wszystko wróci do normy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
30.09

Ostatni dzień praktyk nareszcie
Micha póki co utrzymana, później wpadnie jeszcze śledzik na kolację , mam nadzieję że nic dziś się nie złamie
Jutro pomiary pewnie nie będą zbyt miłe
tymczasem zmykam na robotę
Jutro trening nóg, oj będzie bolało



DNT



Post 16 h
Okno 13:00-21:00










Do pierwszego posiłku:

- 3 g kreatyny

Przed snem:

- ZMA 2 kap





Zmieniony przez - melo15 w dniu 2016-09-30 17:40:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Warto zbadac jeszcze tarczyce czyli TSH, FT3, FT4. Wit C polecam w postaci askorbinianu sodu bo przy takich dawkach zwykly kwas askorbinowy moze juz troche draznic zoladek. No i adaptogeny ashwaganda i rozeniec razem z wit fajnie dzialaja na podwyzszony kortyzol.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
500 mg jednego i drugiego 2-3 razy dziennie. Najlepiej kupić ekstrakt nie kapsułki. Tylko uprzedzam ze jest to ohydne w smaku xD Ale idzie sie przyzwyczaic. Mozna dodac to tez do np szejka potreningowego to mniej czuc to paskudztwo xD
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Kiedy miałeś off od siłowni tak w ogóle?

I na jakiej zasadzie z tych wyników badań stwierdziłes że masz początki anemii? Albo czegoś nie widzę bo małe foto ale chyba tam wszytsko miałeś w widelkach?

Pierwsze co to tydzień off.Wpadłes może na to że jesteś przetrenowany?no chyba że miałeś off w ostatnich 3 miesiącach.
Jeśli nie to od poniedziałku a nawet od jutra off 10dni.



Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-09-30 18:30:35

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Do tego jeśli problem z trawienie białka- a skąd wiesz że masz z nim problem? To betaine hcl do kazdego posilku. MInimum 3x dziennie.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

intermittent fasting

Następny temat

Odżywianie na IF - redukcja

WHEY premium