SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog]-IF bez spiny-próba redukcji ze 107kg

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4109
Witam,

już kiedyś w innym dziale próbowałem założyć blog.Nic nie wyszło.Nie będę się rozpisywał na ten temat.To moje drugie podejście.

O IF slyszałem już kiedyś,ale nigdy nie brałem go pod uwagę. Dziś,dzień wolny od pracy,to zacząłem szperać w internetach i przyszło olśnienie.Może to jest to?! Próbuję i liczę na Waszą pomoc,bo pytań będzie sporo. Wyjaśnienie o co chodzi z tym "bez spiny". Mam wyjątkowo nieregularne godziny pracy(w kuchni),więc nie będę się podłamywał jesli trening wypadnie w czasie "uczty" itp.

A teraz krótko o mnie:

wiek:35 lat
staż: na serio i regularnie od miesiąca,ale tak chaotycznie,to od kilku miesięcy.
waga:107,3kg
praca:raczej fizyczna

Okno żywieniowe na początek 13-21.
Plan treningowy:http://www.bodybuilding.com/fun/lee-labrada-12-week-lean-body-trainer.html
Suple:białko,BCAA,witaminy,Omega-3,
Dieta:ok 2500kcl.
Typ: endomorfik(powącham pączką czy innych wypieków i od razu tyję:)

Dodam,że waga kiedyś dochodziła do 120kg,dużo cardio i mało jedzenia(w tamtym okresie nawet nie słyszałem o pojęciach makro itp.)dały spadek do 102kg,a potem nie wiem kiedy 112kg waga pokazała.
I tu pierwsze pytania. Czy nie za dużo kcl? Czy makro musi być jakoś konkretnie trzymane czy wystarczy byle się zmieścić w bilansie i na oko jeść dużo białka? Stawiam na białko,bo schudnąć "ładnie",głównie z tłuszczu,nie mięśni. Jeszcze dziś wrzucę zdjęcia. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4109
No i stało się.Dopadło mnie jakies choróbsko.To znaczy,jakies mocne przeziębienie spać nie mogę,nos zatkany,ból glowy.Próbowałem wczoraj ćwiczyć,ale to bez sensu.Odpuściłem sobie,grzebię w internetach,układam 3 dniowy push and pull plan,taki dostosowany do tej idiotycznej siłowni,na którą chodzę. Dziś czuję się już nieco,mam wyrzuty sumienia,że nie trenuję,więc mam nadziej,że jutro będzie już w miare dobrze i ruszę z treningiem.

Póki co jestem zachwycony IF-em!Dziś chwyciłem za centymetr i kolejne 0,5centymetra zleciało i to przy 2800kcl. Wiem,że to nie będzie trwało wiecznie,ale daje fajne kopa motywacyjnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Dieta oparta tylko o ilość kalorii i dużej ilości białka - do tego wrzucanej "na oko" to słaby pomysł.
Dużo tu się mówi ostatnio o tym.
Rozkład makro jest kluczowy.
Chociaż deficyt kaloryczny to podstawa. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4109
Dzięki za odpowiedź. Nie ma jednak drogi na skróty.Myślę o takich proporcjach:
B:180g
W:234g
T:99g
Bilans: 2550kcl.

Pas:107cm w pępku.Mierzone teraz,więc nie na czczo.

Zdjęcia zrobiłem takie. Ostrzegam osoby wrażliwe,oglądacie na własną odpowiedzialność.
















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Była ostra głodówka kiedyś tam, co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4109
Była;(szybko leciało a człowiek się cieszył. Teraz rozstępy,obwisła skóra(tu może nie będzie tak źle,bo tam jest sporo fatu,a nie samej skóry)a do tego jo-jo. Nawet nie wiecie jak jestem tym wszystkim sfrustrowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8583
Deee, na wstępie oczywiście zaznaczam, że będę tu zaglądał i liczę, że zakładając drugi dziennik stawiasz na osiągnięcie zamierzonego planu.
Na pewno powinieneś stosować środki poprawiające jędrność skóry, bo zrzucając kilogramy będzie ciężko uniknąć nadmiaru skóry.
Co do diety to będzie fajnie jeżeli skorzystasz z kalkulatora żywieniowego i wrzucisz wypiskę z podziałem na posiłki. Specjaliści z działu na pewno podrzucą swoje spostrzeżenia.

POWODZENIA!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4109
Dzięki kruchy. Postaram się wrzucać jakies rozpiski,normalnie używam myfitnesspal. Już zacząłem stosowac peelingi szorstką rekawiczką,dodałem smarowanie olejkami.Zobaczymy co z tego wyjdzie.Dzięki za zainteresowanie.

Co do ćwiczeń,to dodam,że plan,który podlinkowałem stosuje od miesiąca,więc jutro dzień 32.Plan na 3 miesiące.Po zakończeniu w kombinacji z IF,zobacze efeky i zastanowię się co dalej robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Ta skóra nie wygląda za dobrze, a będzie jeszcze gorzej. Gdzie wyliczyłes zapotrzebowanie na 2500kcal? Wiem że już teraz za późno ale jest tak - pewnie w twoim przypadku też tak było - jadło się po 4000kcal lub więcej, mało białka, tona fatu i cukrów. Nagle przychodzi opamietanie - co jest dobre - ale uciecie kcal o 40-50%.Co już takie dobre nie jest.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4109
@solaros,wydaje mi się,że zapotrzebowanie mam ok 3000,wiec chciałem te 500 odciąć. Myślisz,że to za dużo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 87 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1756
Mnie przy 99 kg i treningach 3x w tygodniu wyszło ok. 3300 kcal. Ja bym uwżał przy wyliczaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4109
Dobra chłopaki, podbijam kalorie do 2800. Co powiedziecie o takim rozkładzie:
W:280g-40%
B:175g-25%
T:109g-35%

Wieczorem podsumuję mój pierwszy dzień IF.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Martoni, prośba o porady

Następny temat

[BLOG]chudywysokigrubas / Chudy, Wysoki i Gruby - dziennik treningowy.

WHEY premium