SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ BLOG] melo15 - Walka o lepszego siebie (podsumowanie redukcji '16 str. 32/reaktywacja dziennika st

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

Ilość wyświetleń tematu: 313729

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

19

Masa ciała

80

Wzrost

177
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Ok to jest chwila żeby zaktualizować co się dzieje

Zacznę od końca

Właśnie siedzę w pociągu z Olsztyna do Gdańska bo wracam z egzaminu sędziowskiego. Beep test przebiegłem na 10.0 także jestem mega zadowolony, test pisemny też zdany więc udało się po 2 latach szkolenia uzyskać licencję sędziego kat. A. Niestety nie dostaliśmy szybkiego awansu do 2 ligi ale może nie chcieli nam zamknąć możliwości grania w przyszłym sezonie. Osobiście sam nie wiem czy będę grać, ale mam do tego prawną możliwość. Sam wyjazd spoko, fajnie było się wyrwać z uk na weekend. Jedzenie dobre, sniadania i kolację w formie bufetu. Obiadki też elegancko więc tu brawa dla organizatorów. Dojadę do Gdańska ide zjeść dobrego burgera który mi znajomy polecił i wracam do Anglii. Lece do Londynu i prosto z lotniska do Bristolu więc dopiero po 2 będę na miejscu. Ok a teraz cofamy się do początku Pojechaliśmy do tego Londynu troszkę pozwiedzaliśmy i pojedliśmy (nie tak dużo jak dla nas )w sumie to zaczęliśmy od lodów koło London Eye z niebieskiego vana. No najlepsze lody jakie jadłem. Waniliowe z kawałkami slonego karmelu z polewa karmelowa i to wszystko wymieszane z lotusem no mega Miss byliśmy na burgerze w Camden Town w Lyttelton Arms. Długo czekaliśmy ale dobry był. Rano poszliśmy koło naszego noclegu na śniadanie ja wziąłem angielskie śniadanie no było klimatyczne zawsze chciałem spróbować Następnie pojechaliśmy do Greenwich tam poszliśmy na market i jedliśmy brazylijskie churrosy. PETARDA! Na obiad poszliśmy do Chinatown do Hongkong buffet. Tanio i jesz ile chcesz i naprawdę bardzo dobre jedzenie. No i później jeszcze kawka i ciastko i nasza mała wyprawa dobiegła końca. A od poniedziałku przez następne 2 tyg przygotowywałem sie do egzaminu. Treningi biegowe robiłem 4 razy w tygodniu. Jak widać przyniosło to porządany efekt. No i wiadomo praca na okrągło. Forma troszkę się poprawiła przez bieganie aczolwiek próbowałem dostarczyć jak najwiecej żeby się nie zajechać. Po fotki zapraszam do bloga w kuchni Do następnego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Przegladam w kuchni na bieżąco
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ale żeś się rozpisał Mickiewicz Mapa obowiązkowych pozycji w Londynie wypisana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
O mape to trzeba miss pytać i może jeszcze będziemy w Londynie przed wyjazdem to daj znać gdzie warto iść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Fajna relacja może się przydac
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Ostatni tydzień był dość owocny, udało się zrobić 3 treningi(sobota w tamtym tygodniu, środa i dziś) w sobotę i środę zrobiłem fbw, dziś z racji przeziębienia zrobiłem tylko górę. Ogólnie siły brak, ale i tak lepiej niż w tamtym roku. Został mi ostatni miesiąc, jeszcze nie wiem co z graniem w przyszłym sezonie, ale pasuje mi troszkę jeszcze zrzucić. Ważyłem się i jest 74,5 kg. Przez brak treningu siłowego nie wygląda to jakbym chciał, ale muszę ograniczyć te pyszności w ciągu tygodnia i trochę na weekendzie i poleci no i mam nadzieję że od jutra wrócę do regularnego ruszania się(mobility, brzuch, stabilizacja)

To chyba na tyle, pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
to jest ten ból, że jak treningi uciekają przez sprawy życiowe to nie można sobie pozwolić na to na co by się chciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ja prawie 3 tyg nie trenowałem teraz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
i ja się pytam gdzie są zdjęcia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Jedzenie jak zawsze w kulinarnym a sylwetki nie ma co bo flak straszny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

intermittent fasting

Następny temat

Odżywianie na IF - redukcja

WHEY premium