SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ BLOG] melo15 - Walka o lepszego siebie (podsumowanie redukcji '16 str. 32/reaktywacja dziennika st

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

Ilość wyświetleń tematu: 312142

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

19

Masa ciała

80

Wzrost

177
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Akurat jeśli chodzi o układ trawienny to wpływ ma wiele czynników. Zwlaszcza to co jemy i jak to tolerujemy. Żadnym pocieszeniem nie jest fakt że wraz z upływem lat jest gorzej , z resztą jak z większością rzeczy. Jedyna metoda to dojść do tego co szkodzi i to zminimalizować. Mało tego, czasami to nie musi być specyficzny 1 produkt a np. połączenie dwóch czy kilku - kiedy jeden z osobna nic nie robi. A połączenie kilka nawet w małych dawkach robi dużo złego.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
.... na domiar tego wszytskiego jest wiele szkół. Jak nie łączenie białka z weglami,białka z fatem,wegli z fatem (bo wymagają innego środowiska/ph w żołądku czy enzymów ) jakieś diety rozdzielne a kończąc na diecie wg. swojej grupy krwi. Jakis zalążek prawdy ma każda metoda,trezba szukać i próbować a przedwszytskim analizować co (jaki produkt) czy jakie posiłki ( połączenie produktów) źle na nas wpływają. Nie każdy działa jak dobrze naoliwiona maszyna. Niestety.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-01-04 18:34:23

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94120 Napisanych postów 363945 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667636
z tą grupą krwi to się baaardzo mocno nie sprawdza

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
marsid
No to chyba tarczyca odzyla jak zacząłeś jeść jak człowiek xD Bo z tego co wiem jednym z objawów niedoczynności są problemy z perystaltyka jelit, zaparcia itp ;)




Zmieniony przez - marsid w dniu 2017-01-04 18:09:26


Bardzo możliwe że coś było z tą tarczycą bo po redukcji jak badałem TSH i FT3 to były bardzo nisko a potem jeszcze reverse więc pewnie też jeszcze trochę w dół poleciało
I ogólnie sporo objawów niedoczynności zaobserwowałem u siebie no ale bez konkretynych badań to można gdybać

solaros
Akurat jeśli chodzi o układ trawienny to wpływ ma wiele czynników. Zwlaszcza to co jemy i jak to tolerujemy. Żadnym pocieszeniem nie jest fakt że wraz z upływem lat jest gorzej , z resztą jak z większością rzeczy. Jedyna metoda to dojść do tego co szkodzi i to zminimalizować. Mało tego, czasami to nie musi być specyficzny 1 produkt a np. połączenie dwóch czy kilku - kiedy jeden z osobna nic nie robi. A połączenie kilka nawet w małych dawkach robi dużo złego.


solaros
.... na domiar tego wszytskiego jest wiele szkół. Jak nie łączenie białka z weglami,białka z fatem,wegli z fatem (bo wymagają innego środowiska/ph w żołądku czy enzymów ) jakieś diety rozdzielne a kończąc na diecie wg. swojej grupy krwi. Jakis zalążek prawdy ma każda metoda,trezba szukać i próbować a przedwszytskim analizować co (jaki produkt) czy jakie posiłki ( połączenie produktów) źle na nas wpływają. Nie każdy działa jak dobrze naoliwiona maszyna. Niestety.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-01-04 18:34:23


Więc póki co będę jadł "normalnie" jak problemy wrócą choć mam nadzieję że nie to będę szukać połączeń które mi nie służą bo ostatnio nawet jak był potężny mix wszystkiego ww(złożone,glukoza,fruktoza,laktoza) białko, fat to problemów większych nie było


Zmieniony przez - melo15 w dniu 2017-01-04 20:41:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Głowa myślę ogarnięta od jutra oficjalnie redukcja

Jutro obiecuje że dodam jakieś założenia

Mam BCAA stosować od początku czy może w późniejszym okresie?

Trening 4x tyg siłowy + jakieś interwały 1-2 x tyg w tym raz jakieś kompleksy/obwody sztangowe w 5 dzień
Bez cardio bo nie lubie

IF i trening na czczo


Zmieniony przez - melo15 w dniu 2017-01-08 22:21:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Redukcja 2017

Czas trwania: ?

Cel: ~10% bf, poprawa wrażliwości insulinowej i przede wszystkim pyschy



Miało być to co w tamtym roku ale jednak się rozmysliłem

Poniedziałek - Góra 8x8

Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 8x8
Wiosłowanie hantlem 8x8
OHP 8x8
Wyciskanie francuskie 4x8
Uginanie przedramion ze sztangą 4x8

Wtorek - Dół 8x8

Przysiady/Fronty 8x8
Martwy ciąg 8x8
Wypychanie leżąc 3x8
Żurawie 3x8
Łydki
Brzuch

Czwartek - Góra 10x3

Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 10x3
Wiosłowanie półsztangą 10x3
OHP 10x3
Dips 10x3
Podciąganie podchwytem 10x3

Piątek - Dół 10x3

Przysiady/Fronty 10x3
Martwy ciąg 10x3
Wykroki 2x10
Hip Thrust 2x10

Sobota - kompleksy sztangowe/metaboliczne

Interwały 1-2 x tyg

Jeśli chodzi o kompleksy i interwały to tutaj na początek raczej będzie mało bo póki co powinno lecieć bez tego



IF + IIFYM + trening na czczo

Post 15-17 h

DT: 150-180 B 150 WW 100 T
DNT: 150-180 B 50 WW 100 T




Rano na czczo:

- Wit C 2 g

Do posiłku z ww:

- Gymnemma Sylvestre

W ciągu dnia:

- Probiotyk

Przed snem:

- ZMA
- Wit C 2 g
- Wit D3+K2

Zdjęcie poglądowe jak to niewygląda

Waga: 89 kg
Pas: 94 cm



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Hejka, nie wiem co ci napisać, nawet nie wiedziałem, że tak sie skićkało.., tak jak Sol pisze troche to bledne kolo, miala byc fajnie jakosciowo masa niestety nic nie wyszlo, teraz tylko glowa do gory i ruszyc z ta redukcja.., troche szkoda tylko tego czasu i wczesniejszego wysilku, pozd





Zmieniony przez - Leon_ee w dniu 2017-01-09 13:02:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Nie za duża objętość tego treningu ? Te 8x8, 10x3 to są wszystko serie właściwe czy jakaś rampa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
mi też się rzuciło w oczy że masz w 2 razy tygodniu łącznie przysiad 10x3 + mc 10x3 . To jest 10 seri?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
i pokaż te wyniki całegio panelu tarczycowego jak masz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

intermittent fasting

Następny temat

Odżywianie na IF - redukcja

WHEY premium