SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] O lepsze jutro - by adkens

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 213757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
myślę , że jak zacznę coś sobą reprezentować to pokażę się:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Gorzej jak masz za bardzo wygórowane oczekiwania- wtedy bedziemy musieli jeszcze kilka lat poczekac cos czuje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
Doris.K
Gorzej jak masz za bardzo wygórowane oczekiwania- wtedy bedziemy musieli jeszcze kilka lat poczekac cos czuje ;)


coś w tym może być :D jestem raczej bardzo ambitny , nie umiem przegrywać :D no to zobacz te zdjęcie z 95str nie ma czego pokazywać jeszcze długi czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
DT :20.02.2015 :piątek

Trening:


plecy:

- wiosłowanie sztangą nachwyt 5x8-10

- podciąganie podchwyt 4xmax [+10kg]

- wiosło hantlem 4x12

- wiosło końcem sztangi 4x15

- MC 3x8-10

- dzień dobry 3x10

tabata

Dieta:

1) płatki owsiane 100g+kakao, jajka x3+chleb żytni 50g+banan

2) ryż biały 100g+wpc 25g

3) 4) pizza

5) twarog chudy 100g+kakao+chleb domowy 150g+pierś z kurczaka 30g

*w między czasie kilka delicji i wpc :)
Suple:
- Magnez
- Wit. C
- UNS Cytrulina
- UNS TCM

- WPC

Podsumowanie:


Dzisiaj trochę aktywnie trochę odwiedzin , miałem robić pewien kurs , ale chyba zacznę trenera personalnego .. Jeszcze się zastanawiam bo nie wiem czy warto płacić, teraz spora konkurencja na rynku , popularne się to zrobiło . Chociaż z drugiej strony chciałbym się w tym kierunku rozwijać, ale nie jest łatwo w tej branży o pracę szczególnie jak nie jest się zawodnikiem . Co do treningu piekielnie mocny ostatnio ciągle dobrze się czuję mam dużo siły treningi elegancko wchodzą . Dieta , dzisiaj post więc piiizza :D







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Aż z ciekawości raz jeszcze się wróciłam na tą magiczną stronę nr 95 ;)
Słuchaj- ambicja to jedno a umiejętność pokazywania się w każdej formie czy po prostu akceptacja obecnego stanu to drugie. No chyba, że się nie akceptujesz i w wakacje po plaży chodzisz w dresach długich i golfie?

Zrób w takim razie sam dla siebie porównanie tego jak wyglądałeś wtedy gdy zacząłeś się interesować sportem a tym co jest teraz- widzisz różnicę czy nic a nic?
Albo pokaż nam co chciałbyś osiągnąć, jaka sylwetka Cię zadowoli skoro taka forma jaką masz teraz Ci nie odpowiada do końca? Chyba sobie nawet nie zdajesz sprawy z tego ilu facetów chciałoby OBECNIE być na Twoim miejscu.
Więcej wiary w siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
No wiem , jestem po drugiej stronie medalu osób które są otyłe , nie jestem też szkieletem jest dużo lepiej niż było na początku gdy zaczynałem . Moją wymarzoną sylwetką jest sylwetka z męskiej , ale bez zaniedbania nóg . Bardzo fajną sylwetkę ma Jacek Kramek czy Grzesiek Płaczkowski ale wiem , że ten poziom jest raczej nieosiągalny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
wszystko jest osiągalne... nie rezygnuj z czegos co wymaga czasu

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
Dlatego nie mam jakiejś wymarzonej sylwetki nie wzoruje się na żadnej osobie , po prostu walczę ile mogę i będę dążył do najlepszej wersji samego siebie , do granic swoich możliwości , zeby później je przesuwać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
adi no i dobrze nie ma się co spinać i na siłę do czegoś dążyc - rob tak żeby dobrze się z sobą czuć
pizzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa szarpałabym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
DT :21.02.2015 : sobota


Trening:

Cardio ; turniej+spacery

Dieta:

1) płatki owsiane 100g+kakao, jajka x3+chleb żytni 50g+mandarynki x2

2) kasza gryczana biała 100g+pierś z kurczaka 150g+warzywa na patelnie 300g

3) ryż biały 100g+wpc 25g

4) ryż biały 100g+wpc 25g+wiórki kok. 10g

5) twarog chudy 100g+kakao+chleb domowy 150g+ser żółty 30g+pierś z kurczaka 30g

* czekoladki merci,czekolada orzechowa, paluszki, kefir

Suple:


- Magnez
- Wit. C
- UNS TCM
- WPC

Podsumowanie:

Co to był za dzień... aktyyywność 1000% :D rano dużo chodzenia załatwiania spraw , nie wiem ile kilometrów zrobiłem ale naprawdę zmęczyłem się . Później turniej piłkarski w sumie to interwał dużo biegania futsal . uff nieźle było . Dieta dlatego taka jaka jest :D Trochę słodyczy i inny rzeczy :P .







Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan do oceny, masa

Następny temat

3w1-odchudzanie,mięśnie,rower

WHEY premium