SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] O lepsze jutro - by adkens

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 213487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Doris fakt faktem twoje dogryzanie jest nie przyjemne i robisz to w dwuznaczny sposób żeby nie było, że jesteś zła... Ale takie ocś irytuje to że ja go cisne wprost to oczywiste facet to facet, ale każdy ma inne możliwości finanse, miejsca ćwiczeń itd ... Niech robi swoje do lata 2-3 kg zbuduje i coś już będzie na sobie nosił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
no dokładnie :) Ja już nie pamiętam jak to żyć bezstresowo więc ciągle jest coś ciągle coś nie tak , teraz kombinuję z siłownią etc z bardziej błahych spraw , bo jest ich więcej ale to nie miejsce na pisanei o nich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Nie ma co się stresować i przejmować sprawami na które nie mammy wpływu. Co będzie to będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Adkens ja mam mnostwo stresow i odbija mi sie to teraz na zdrowiu od dluzszego czasu...,teraz tez np wole cwiczyc na takiej domowej silowni ( nie u mnie ) niz wydawac kase na karnet fakt lepiej na lubkiczbej mi sie cwiczylo wiadomo wiekszy zakres ataku na miesnie itd ... i tak jestem teraz na redu wiec duzo mi nievtrzeba kombinacji wole odlozyc kase i wydac na cos innego niz placic typowi za przenoszenie ciezaru skoro nie chce byc na scenie tylko robic plazowke z jakims gabarytem amatorskim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
wiadomo , jeżeli nie pracujesz nie masz jakiś tam kart /zniżek mega i masz miejsce w domu/garazu to lepiej zainwestować w sprzęt i walić na wolnych ciężarach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
TanQ dobrze się czujesz?
Ty mozesz 'cisnac' wprost bo jestes facet a ja z racji tego ze jestem kobietą mam sie pieścic ? Soryyy ale tez wolę wyrazac swoje zdanie bezposrednio i szczerze.
Dogryzanie w dwuznaczny sposob zeby nie bylo ze jestem zła? Jakis cel w tym widzisz? Zawsze mówię wprost co mam w glowie ale nie zawsze jest to poklepywanie po plecach takze troche wiecej POKORY.

Ps. Kazdy z nas ma swoje problemy - mniejsze czy wieksze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
Doris.K
TanQ dobrze się czujesz?
Ty mozesz 'cisnac' wprost bo jestes facet a ja z racji tego ze jestem kobietą mam sie pieścic ? Soryyy ale tez wolę wyrazac swoje zdanie bezposrednio i szczerze.
Dogryzanie w dwuznaczny sposob zeby nie bylo ze jestem zła? Jakis cel w tym widzisz? Zawsze mówię wprost co mam w glowie ale nie zawsze jest to poklepywanie po plecach takze troche wiecej POKORY.

Ps. Kazdy z nas ma swoje problemy - mniejsze czy wieksze.


ok , szczerość szczerością , ale w Twoim dzienniku widziałem wpisy które później były usuwane , które Wam się nie podobały dlaczego? Przecież była to szczerość osoby piszącej ? Widzisz o co mi chodzi ? Nie wszystko wszędzie wypada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
DT :03.03.2015 : wtorek

Trening/aktywność:


Cardio:


- spacery 2h

Dieta:

1) płatki owsiane 100g+kakao, jajka x3+ pomarańcz

2) ryż biały 100g+wpc 25g+wiórki kok. 10g

3) jabłko duże,2 marchewki, kefir 200g

4) kasza jaglana 100g+pierś z kurczaka 140g

5) kazeina 35g+chleb domowy 100g+pierś z kurczaka 50g+ser 30g

Suple:

- Magnez
- Wit. C
- kreta
- białko

Podsumowanie:


Dzisiaj trochę ruchu ale o niskiej intensywności , ogólnie to robi się nie ciekawie , ale ciśniemy , dzisiaj trochę słabo z dieta wpadnie pewnie coś około 2k kcal tylko . Jutro też dzień DNT zobaczymy jak w czwartek , ciężki okres przede mna trzeba przetrwać to jakoś.






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
eidt

Zmieniony przez - UNS-SUPPLEMENTS w dniu 2015-03-03 23:00:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
DT :04.03.2015 : środa

Trening:

Cardio:

- spacery 1h

Dietka:

1) płatki owsiane 100g+kakao, jajka x3+ pomarańcz

2) ryż biały 100g+wpc 25g+wiórki kok. 10g

3) kefir 400g

4) kasza jaglana 100g+pierś z kurczaka 140g+szparagi 200g

5) kazeina 15g+serek wiejski 200g+chleb domowy 100g+pierś z kurczaka 50g+ser 30g

Suple:

- Magnez
- Wit. C
- kreta
- białko

Podsumowanie:


Dzisiaj trochę lepiej , ale jeszcze dieta nie jest dopięta . Mam w planach podładować może nie jutro bo jak rano wyjdę ze stancji to wróce o 18 może jak się uda. Ale piątek , sobota będzie ładowaniem za te 2 dni . Mam nadzieję , że dzisiaj ost. dzien nietreningowy ale zobaczymy jak jutro wyjdzie, planuje trening około 20 oby wypaliło to. Powoli układam też w Olsztynie treningi na pewno 2 dni w tyg. będę tu trenował resztę chyba w domu zobacze jeszcze, nie lubię tkaich okresów przejściowych . Zastanawiam się jak już pisałem nad studiami zaocznymi na kierunku trener personalny z psychodietetyką lub kursem trenera personalnego mam tydzień czasu żeby podjąć decyjze i nie wiem w sumie .








Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan do oceny, masa

Następny temat

3w1-odchudzanie,mięśnie,rower

WHEY premium