SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Mosto - Historia prawdziwa

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 289810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Właśnie miałem pisać a zapomniałem, jak się uda to zacznę współpracę z Grzegorzem Wałgą
Gość mieszka w mieście obok, pisałem z nim i umówiłem się jutro na spotkanie i mamy ogarniać trening typowo pod moje słabe strony. Może się uda coś fajnego zdziałać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
..ale przecież Grzesiu oszukuje

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
To w sumie dobrze, bo jak mi trening ułoży to pewnie nie będę musiał ćwiczyć a samo będzie rosło
Teraz też oszukuję to może siądzie to 40 w łapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Leon_ee
Jest dobrze prawie wszystko w widełkach
... a sylwetka klasa jest.., żyła siedzi co ty chcesz tu redukować



Zmieniony przez - Leon_ee w dniu 2017-05-09 20:46:27


z takimi widelkami to większość endo od razu przepisze hormony ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
natalijka
Leon_ee
Jest dobrze prawie wszystko w widełkach
... a sylwetka klasa jest.., żyła siedzi co ty chcesz tu redukować




Zmieniony przez - Leon_ee w dniu 2017-05-09 20:46:27


z takimi widelkami to większość endo od razu przepisze hormony ;)


Większość endo tylko to potrafi robić.., mam przykład w postaci młodszego brata który nie dba o zdrowie, żre co popadnie, warzywa, owoce nawet nie wie co to i jeszcze pozycja leżąca..,no to jak ma być co drugi teraz niedoczynność i leci hormony.. i co tak do końca życia no to fajnie:) Pamiętam jak faftak wklejał wynik jakiejś dziewczyny które poprawił tylko i wyłącznie miską..,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
U mnie też Ft3 było wysoko, bo chyba 5,7, a TSH 4,5 Ale ja nie chce eurhyroxu czy innego gówna, więc novothyral forever Na masie 2 tabsy, wtedy wyniki mam norma, a na redukcji 3 tabsy (FT3 15,8 TSH 0 )

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Leon_ee
natalijka
Leon_ee
Jest dobrze prawie wszystko w widełkach
... a sylwetka klasa jest.., żyła siedzi co ty chcesz tu redukować





Zmieniony przez - Leon_ee w dniu 2017-05-09 20:46:27


z takimi widelkami to większość endo od razu przepisze hormony ;)


Większość endo tylko to potrafi robić.., mam przykład w postaci młodszego brata który nie dba o zdrowie, żre co popadnie, warzywa, owoce nawet nie wie co to i jeszcze pozycja leżąca..,no to jak ma być co drugi teraz niedoczynność i leci hormony.. i co tak do końca życia no to fajnie:) Pamiętam jak faftak wklejał wynik jakiejś dziewczyny które poprawił tylko i wyłącznie miską..,


Bo pytanie z jakiego powodu ta niedoczynność jest. Faktem jest, że w Polsce lekarze nie przywiązują uwagi do miski, mało który Cie zapyta jak wygląda Twoja dieta. Masz za wysoki cholesterol to statyny, niedoczynność to letrox albo euthyrox. To co, że przyczyną może być coraz popularniejszy low carb, czy VLCD bo ludzie nie wiedzą co to ładowanie. Sam się kilka lat temu doprowadziłem do takiego stanu. Co innego jeśli wina leży gdzie indziej, albo niedoczynność jest naprawdę wysoka to wtedy tabletki są nieuniknione.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Niedoczynność jest popularna u mnie w rodzinie także cudem było by jak moja by śmigała :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
Mosto
To w sumie dobrze, bo jak mi trening ułoży to pewnie nie będę musiał ćwiczyć a samo będzie rosło
Teraz też oszukuję to może siądzie to 40 w łapie



o koszule chodziło

tez bym z checia z nim podjal wspolprace ;)

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
dlatego że Mosto raczej nie popelnił błędów - jest sprawnym, ćwiczacym, dbającym o siebie facetem, do tego dobrze je, był na masie a nie na głodówce - wiec jego tarczyca powinna smiegać a mimo to wyniki ma kiepsie. stąd moja sugestia żeby jednak wybrał sie do lekatrza, chocby zrobić dla pewności USG czy coś tam sie nie dzieje poważnego. bo zwyczajnie jego tarczyca działa średnio (nie powiem, że źle, ale średnio dobrze i niestety powinno byc lepiej)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

if do sprawdzenia

Następny temat

Pomocy!

WHEY premium