SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Mosto - Historia prawdziwa

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 289591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2416 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42913
ładnie idzie :) jest poprawa, masuj dalej

Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html

Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
a tobie ten mk nie wali po lipidach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
natalijka
a tobie ten mk nie wali po lipidach?


Obecnie - nie wiem. Muszę iść zrobić badania, zbieram się do tego chyba z miesiąc już. Nie lubie strasznie krwi oddawać, głupie badanie i cały dzień w plecy. Tak mam że mdleję jak zobaczę igłę, potem się budze, mdleje jeszcze raz i ze dwa razy po pobieraniu

Nie umiem tego opanować, tak mam po prostu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Dobrze jest.
Kierunek właściwy.

Z własnego doświadczenia powiem tylko, że najtrudniejszy jest okres po redukcji z grubasa, bo organizm i tak będzie chciał wrócić do stanu z przed redukcji.
Ty sobie z tym elegancko radzisz.
Tak trzymaj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Podoba mi się twoja praca nad sylwetką, wszystko z głową, szama wymiata.., elegancko i do przodu..:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Dzięki, to jest nie do opisania jak pomagacie mi psychicznie i fizycznie w tej całej przemianie.
Jest mega kop dla psychy To mnie napędza do działania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Cześć
Panowie, sprawę mam - ostatnio zauważyłem że po posiłku z węglami tak mnie męczy sen że zasypiam w każdym możliwym miejscu, jak się położę to jest kima już po 2min, na siedząco przy kompie usnąłem już ze dwa razy. Masakra, to nie jest tak że jestem zmęczony, tylko dup i kima. Jadę na badania w przyszłym tygodniu bo chyba coś jest nie tak.

Postaram się zbadać cukier, bo to pewnie wiąże się z insuliną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
węgle -> serotonina -> melatonina

nie spodziewam się żadnych cudów po wynikach badań, ale sprawdź

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Kolejne podsumowanie tygodnia. Oprócz tego że jestem nabity wodą jak szyszka to wszystko spoko
Zbadałem cukier z rana, 93mmol/l także chyba jest ok. Po posiłku zrobię znowu badanie. Jutro jadę na lipidy,testo(tylko nie wiem czy wolny czy calkowity), kortyzol, estro, prolaktynę i igf-1.

Ogólnie to na mono zawsze strasznie wode łapię, na czerwono zaznaczyłem okresy kiedy wpadała kreatyna.
Jeszcze ze 3tyg pociągnę masę a potem redu, na wakacje trzeba trochę się odtłuścić.

Jeszcze jedna sprawa, nie umiem określić czy jestem ekto czy endo, tak po mojemu wychodzi ze jakiś taki mieszaniec ze mnie.
Jakieś dziwne mam wrażenie że cały nadmiar kcal mój organizm wali w tłuszcz.
Albo złe makrosy, albo zły trening - albo po porostu bardzo ciężko jest zbudować tą masę mięśniowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
mi tłumaczyli, że jak testosteron to wolny :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

if do sprawdzenia

Następny temat

Pomocy!

WHEY premium