SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Mosto - Historia prawdziwa

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 288793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94456 Napisanych postów 364400 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669017
Pepki dosc fajne cjc czy fragment a jak ktos ma problemy z jedzeniem to ghrp 6 po ktorym wir w zoladku jest

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Leon_ee - jeśli chodzi o badania, wszystko pod kontrolą. Estro trzymam w widełkach, bo mi gino wywaliło ale udało się elegancko cofnąć letro i to do zera. Fakt że chodznie przez te 3tyg z 0 była nieprzyjemne ale się udało. Druga rzecz, nie wiem czy odblok na chwilkę coś pomoże. Bardziej myśle o zrobieniu konkretnej sylwetki w tym roku a przyszły od stycznia zrobie cały przerwy .

Cayek - Myśle że tak będzię optymalnie, choć wiesz jak to jest, jak masz opcje to siedzisz i kombinujesz. A że lwia cześć odpada przez skórę to szukam właśnie w tym temacie. Jedyne co mnie kusi to fragment, ghrp 6 odpada ze względy na to co pisał lodzianin, jak mi wejdzie wir w baku to koło setki waga stanie


Zmieniony przez - Mosto w dniu 2018-01-20 08:17:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
szkoda kasy na peptydy

naprawde npp ci styka

pamietasz jak bawiłes sie brawnami itp ile siano poszło w błoto bazuj na podstawach i to jest najlepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Fakt, mk 677 to był niewypał. Przynajmniej u mnie oprócz głębszego snu nic kompletnie nie zdziałało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
No to NPP i styka. Serio, ja jeszcze rok temu byłem gotowy walić 150 mg trenu e2d, ale Przemek mnie ogarnął i "nędzne" 50 mg e2d zrobiło mega robotę. Teraz i 30 mg robiło extra. NPP też fajnie robi. Nie jesteśmy na poziomie Mariana by walić niewiadomo ile

Możesz od biedy tren (serio dobry trenbolone w dawce 30/50 mg) zrobi mega robotę, aczkolwiek to mocny androgen
więc bardziej polecam NPP.
Mojego kumpla zayebiście robiło, a zaczynał jak mu mówiłem od 75 mg pon srod piat
aż do szedł do 125 mg e2d.


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2018-01-20 14:23:47

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Jeszcze nigdy nie wyszedłem źle na tym że słuchałem ludzi z większym doświadczeniem i wiedzą.
Tak zrobię, teraz lekki mini cut i musze w końcu odstawić te t3 bo już 8 miesiac leci
Skromnie bo skromnie ale cały czas.

Cel jest Kiedyś zrobie formę i wyjdę na scenę
Cayek nie doradzaj mi tu za dobrze bo możesz mieć konkurencję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
no i tym razem wyjdziesz dobrze na tym :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94456 Napisanych postów 364400 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669017
Ja t3 lece ok 11 miesiecy i kilka tyg przerwy i od nowa. Dzisiaj badania na mostku zobaczymy czy wszystko wrocilo na swoje tory

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Witam
Wybaczcie za te wpiski ale ostatnie tygodnie są bardzo paskudne.
Do tego dochodzi ten mój nieszczęsny brzuch, jutro albo we wtorek jade do lekarza bo takie siedzenie i kombinowanie to lipa.
Boje się że to nie sprawa z jelitami, bo w sumie teraz jest całkiem ok jak miskę ogarnąlem ale niebezpiecznie wywalony jest dół i po głowie chodzi mi że to może być przepuklina Ale to już lekarz ogarnie, bo samemu się można nieźle wkręcić

W tym tygodniu poszło ciężko, w końcu przestaje mnie boleć kręgosłup na wyższym estro
Choć morda jak księżyc w pełni
Izotek daje już też po 6 miesiacu o sobie znać, ale kij tam - ważne że działa

Mam fotkę z dzisiaj, czyli koniec oficjalny MASY.
Od jutra wchodzę na deficyt w kcal, cardio nie dorzucam jednak.
Zauważyłem że jeżeli obetnę kcal, wydłużę wysiłke (siłowy + cardio ) jest blokada, dużo lepiej schodzą pierwsze kilosy jak nie mieszam z cardio tylko obcinam kcal. Spróbuję jeszcze w tym tyg zostawić kcal na poziomie 2500 w dt 2200 w dnt i dam 4 x 25min cardio. Choć po kościach czuję ze lipa z tego.
Musze robić siłowy i max 10min interwałów i to 2 razy w tyg tylko , a cardio w dnt najlepiej
Pewniak dla mnie zawsze obcinka kcal i siłowy ciężki trening. Może jest inna ścieżka ale ta jest dobrze wybrukowana

No i te boczki je*ane się rozrosły jak nie trzymałem wegli w ryzach ostatnie 3tyg
Ale głos z piekieł mówi że na ostatnie 2 tyg może by helios dał rady z tym, a się tak składa ze gdzieś mi się wałęsa

No i styl ciapatych przybieram teraz, brodę zapuszczam bo to postanowienie noworoczne, a fryzura najwygodniejsza na świecie





A znalazłem fotki z zeszłej masy, wagowo podobnie było
Siłowo z tego co pamiętam dużo gorzej, obwody zmierzę jeszcze i gdzieś o ile się nie myle mam tabele stare to posprawdzam






Zmieniony przez - Mosto w dniu 2018-01-28 21:10:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94456 Napisanych postów 364400 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669017
Juz jest fajnie, weszlo miecha
Fajne dziaby

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

if do sprawdzenia

Następny temat

Pomocy!

WHEY premium