SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Mosto - Historia prawdziwa

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 288515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Plan ok.obserwuj ale też nie panikuj jak się Zdarzy jeden zły dzień kiedy nagle zrobi się balon (woda Podejdzie). Pilnuj ww w Dt a.zwłaszcza w dnt.
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Jeszcze zastanawiam się czy lepiej wrzucić cheata czy zrobić medium carb ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532



Data 29.11.2015 - DNT - Fat Nite

No to pierwsze w życiu fat nite prawie za mną, bo jeszcze mascarpone wleci z siemieniem lnianym.
No i powiem tak - kto nie robił niech żałuje Zero wywalonego brzucha, posiłki gładko wchodzą, można fajnie pokombinować.
Do tego żyły mi wywaliło, ciekawe jak będzie jutro na treningu.

Ogólnie to zakochałem się w mascarpone - pierwszy raz jadłem i szczerze mógł bym jeść samo, i to ze dwa opakowania na raz
Na kolejnym FN w czwartek bankowo wleci znowu. Węgle trzymam w ryzach, nie wliczyłem sosu do 3 posiłku bo ma w 100g - 2gww a polałem dosłownie kurczaka, nie wiem ze 20-30ml także uznałem że nie ma sensu.




Brak – Dzień nie treningowy





Okno żywieniowe : 15-23

Suplementacja :


Rano na czczo:
Vitamina c 500mg 1tab
Żeń szeń 1tab

Do drugiego posiłku :
Daily formula 1tab
Witamina D3 2000 UI
Kreatyna mono 5g
Probiotyki 2 tab


Do ostatniego posiłku :
ZMA 3tab
Omega 3 2tab
AD-3 2tab



Posiłek I : Szynka smażona z serem + warzywa z dresingiem czosnkowym


Posiłek II : Mascarpone z aromatem cytrynowym i wodą + masło orzechowe (też bym mógł zjeść cały słoik ale ma sporo ww bo 17g na 100g)


Posiłek III : Spalone udko z kurczaka ( bo myłem dziarę i kurde się trochę zjarało) + warzywa z dresingiem czosnkowym



Zmieniony przez - Mosto w dniu 2015-11-29 22:15:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
zero wywalonego brzucha
woda schodzi
wywala zyly
nabicie powinno byc na treningu,zapodaj jakis dobry stack jak masz
nabicie lepsze jak po ww

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93961 Napisanych postów 363772 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667041
Fajne żarcie może bloga w kuchni założysz dodatkowego

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Blog w dziale kuchnia to nie dla mnie
Za cienki jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Ale tam obwody nie mają znaczenia

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
solaros
Ale tam obwody nie mają znaczenia


Zgadza się
Szczerze to same plusy tego fat nitu widzę dzisiaj. Głody nie jestem, woda zeszła, dawno nie czułem się tak suchy.
Brzucha mi nie wywaliło, trening wpadnie dzisiaj nad czczo bo zajęcia mi odpadły także idealnie. W środę też będzie nad czczo, strasznie polubiłem ćwiczenie na ' pusto ' . Niestety w piątek musi wpaść posiłek przed treningiem bo inaczej okno albo musiało by trwać do 2 w nocy, ale miało by 4-5h.

Kurde dzisiaj niekorzystne jest jedno - jadę do dentysty o 18 bo psuje mi się ząb ' mądrości ' , także prawdopodobnie wypiję shake po treningu + baton i dopiero doło 20-21 wpadnie pierwszy posiłek bo będę musiał ze 2h odczekać. Co prawda niby tylko jadę ' ocenić sytuację ' ale po kościach czuję że będzie jakieś borowanie.


Zmieniony przez - Mosto w dniu 2015-11-30 13:43:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111364
co tam czczo?
na czczo*

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Fakt Taki błąd się wkradł przy automatycznej poprawie
Ale już byłem pod wpływem przed treningówek także w innym świecie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

if do sprawdzenia

Następny temat

Pomocy!

WHEY premium