SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Mosto - Historia prawdziwa

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 289456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94909 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
ja tych bagietek na raz to 5 mogę zjeść

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Jeszcze jak się trafią świeżo wyciągnięte z pieca to jest dopiero rewelka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 544 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30881
Jaki wzór dziary?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Karp koi w japońskim klimacie, na lydce z tylu


Zmieniony przez - Mosto w dniu 2015-11-14 11:32:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
lodzianin1
ja tych bagietek na raz to 5 mogę zjeść

i to lajtem :D. Pamiętam jak byłem na woodstocku a tam był wielki lidl to przez 5 dni wpadało z 5 bagietek ed. Na dodatek zawsze cieplutkie i jeszcze ten rozpuszczony czosnek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 544 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30881
masz może wzór w jpg? :D jakie wymiary tatoo i cena?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Projektu jeszcze jako tako nie ma, tylko zarys. Wymiary nie wiem, od kostki pod kolano. Co do ceny też ci nie odpowiem bo nie pytałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Na całą łydę to tak z 1000 zł pewnie wyjdzie w zależności od tego czy jest kolorowe i oryginalne ;d Ja to zbieram powoli kasę na cały rękaw - do połowy przedramienia i nachodzący lekko na klatę

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Mam odłożone trochę kasy, a że wędkarstwo to moja pasja od dziecka - a karp koi to symbol pokonania przeciwności losu, problemów to uznałem że będzie pasował do mnie

Założenia są takie że karp będzie płynął w górę rzeki, ogólnie tattoo ma być w szarośli + małe elementy pomarańczowego. Do tego kwiat lotosy przy płetwie ogonowej. Pochwalę się jak już będzie na mnie :D

PS: Karpia koi bardzo ciężko złowić, są niesamowicie waleczne i sprytne serio ale za to jakie piękne.

A co do offu, to plan mam taki.
W niedzielę ostatni dzień przed offem zrobię albo mini fat nite, węgle minimum a reszta kcal z fatu, albo normalnie medium carb
Potem 6dni LC
A kolejna niedziela to będzie fat nite żeby wyrównać różnicę kcal tygodniową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532

Data 14.11.2015 - DNT - Low Carb

Dzisiejsze zakupy mogę uznać za udane.
Koszt zakupów na 7 dni : ~130zł

W sumie to lekko da się zejść na 100zł za tydzień. Same orzechy brazylijskie 10zł, do tego kiełbasa z kurczaka 7zł i filet z indyka 8zł. Jak by te produkty zamienić na oliwę/olej i udka z kurczaka to już robi się sporo mniej Także jeżeli się chce to można.
Dopiero teraz uświadomiłem sobie że od roku kupuję mrożone warzywa na patelnie które nie do końca mnie satysfakcjonują ze względu na ziemniaki. Ale przecież można sobie samemu zrobić takie warzywa W przyszłym tyg się tym zajmę i jak się uda to się pochwalę.




Brak – Dzień nie treningowy





Okno żywieniowe : 17-23

Suplementacja :


Rano na czczo:
Vitamina c 500mg 1tab
Żeń szeń 1tab

Do drugiego posiłku :
Daily formula 1tab
Witamina D3 2000 UI
Kreatyna mono 5g
Flexit drink 10g
FA Anabolic Stack 5tab

Do ostatniego posiłku :
ZMA 2tab
Omega 3 1tab
FA Test stack 4tab



Posiłek I i II : Schab marynowany w musztardzie,gorczycy i lubczyku , Kiełbasa z kurczaka w sosie z ostrym sosie chilli z wędzoną papryką
(sosu miało nie być, ale mam gumę guar przecież. 200ml wody, 50g keczupu + przyprawy i czubek od łyżeczki gumy guar )












Zmieniony przez - Mosto w dniu 2015-11-14 22:04:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

if do sprawdzenia

Następny temat

Pomocy!

WHEY premium