SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Mosto - Historia prawdziwa

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 287461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Ziemniaki bardzo zapychają. Ogolnie dla mnie produkty skrobiowe to takie zapychacze które ciężko przemleć . Podobnie jak twaróg. 200zł na jedzenie za tydzień? to ja bym chyba tylko na łososiu, wołowinie i baraninie żyła. dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22065 Napisanych postów 32607 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 401270
Ja się boję podliczyć ile idzie na żarcie, choć mam nadzieję że nie tak dużo. Zresztą za dużo roboty by z tym było, często nie ja robię zakupy a do lodówki jest nas trójka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 544 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30881
U mnie przy studenckiej lodówce wychodzi jakieś 50zł/tydzień :D ale tylko dlatego że kurczaka biorę z domu jak czasem jestem :) Ale no, 800/mc to faktycznie sporo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
W tym tygodniu zaszalałem, bo jutro wpada łosoś i halibut - same ryby 50zł wyszły.
Do tego wpadły napoje light i się nazbierało. Rozplanowałem dietę na przyszły tydzień i w piątek zobaczymy ile wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
U mnie dużo idzie na żarcie. Ale ja lubię takie rzeczy jak kaczki, gęsi, sporo woła idzie. Do tego sery rozmaite i się nazbiera. No i jeszcze mięcho dla psa, a na psie nie oszczędzam, już prędzej na sobie

Ale i tak najdrożej wychodzi jak wcale nie trzymam michy i jem bez żadnego zorganizowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2416 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42913
Ja liczyłem u siebie i średnio w miesiącu 600-800 zł na jedzenie. Ale wiadomo, lubię sobie dorzucić jakieś pierdoły, jak i czasem jakieś zgrzewki napojów, wiec tak wychodzi :D więc ja potrafię zrozumieć 200 zł na tydzien :D

Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html

Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
200zł nie jest dużą ilością.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
Aż z ciekawości policze ile to u mnie wyjdzie, mam w programie taką funkcjonalność tylko muszę ceny wprowadzić

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 259 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
Niestety koszty rosną gdy je się zdrowo i urozmaicenie a do tego wszystko zależy od gabarytów jedzącego i jego aktywności :) co by nie robić ktoś kto waży 80kg i ma pracę biurową wyda połowę tego co ktoś kto waży 100+ i ma fizyczną pracę :) ja ważąc teraz na końcu redukcji 93kg i przez 4godzinny dziennie jeżdżąc rowerem w pracy, często myślę sobie, że wolałbym ważyć 80 i siedzieć cały ranek przed komputerem :p Z drugiej strony nie znam uczucia, że nie mogę jakiejś ilości zjeść, pomijając chamskie czity (które kiedyś stosowałem) to od 3lat(od kiedy zacząłem chodzić pierwszy raz na siłownie i pracuje w taki sposób jak teraz) nawet na "masie" nigdy nie miałem uczucia przejedzenia :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Teraz trzeba jeszcze wziąć pod uwagę ile z tego co kupimy trafia do śmieci. W moim przypadku produkty które kupuje zjadam w 100% nic nie pleśnieje, nie psuje się czy nie wysycha.
Moja rodzina np: kupuje chleb,drożdżówki, kiełbasy czy szynki które leżą 5-6dni i trafiają do śmieci.
Ale i tak będę starał się zmniejszyć koszty, kupując trochę inne produkty ale nie tracąc smakowitości końcowej dań


Zmieniony przez - Mosto w dniu 2015-11-12 18:12:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

if do sprawdzenia

Następny temat

Pomocy!

Wiecej