SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1488332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2004 Napisanych postów 19861 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732138
a mnie zainteresowales, wiec musisz znalezc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Szukaj szukaj ,bo ja już się napaliłem na ten serial :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5434 Napisanych postów 15461 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388724




http://www.imdb.com/title/tt4146128/?ref_=adv_li_tt


przy okazji SF przypomnialem sobie 2 seriale ktorzych sezonow nie przedluzyli a naprawde warte obejrzenia, Terra Nova o dinzoaruach i podrozach w czasie, mega mi sie podobal, tylko 1 sezon, no i revolution gdzie wylaczyli prad na ziemi, 1 sezon taki sredni, 2gi mega dobry i tez kicha po tym, bo nie krecili dalej...







http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2004 Napisanych postów 19861 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732138
To ten Childhood's End? Nic nie slyszalem, ale zobacze jak polecasz. Dzieki za ten o dinozaurach, fajnie wyglada, podroze w czasie - super temat:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5434 Napisanych postów 15461 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388724
aha tez chcialem tutaj zapytac, ciagle mi sie o uszy obija SF - Fringe





5 sezonow, wszyscy niby polecaja, ocena na imdb wysoka, nawet we flashu wspominali, abrams kreci(ktorego filmy/seriale lubie) i porownuja czasem do losta(ktory jest dla mnie nr1 serialem) ogladal ktos? wlasnie znalazlem 5 sezonow w 1080 bede mial co robic hehe

co do childhoods end - nie jest jakis wybitny ale fajne motywy sa, duzo rzeczy fajnie ukazane, efekty nie jakas taniocha z fotoszopa jak w co poniektorych, w sam raz na 1 raz no i koncowka moze sie nie spodobac



Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2016-08-14 23:03:50
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2004 Napisanych postów 19861 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732138
Ten serial to stary ( pierwsze sezony) nie lecial czasami na TVN albo polsacie kiedys?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Oglądałem Terra Nova -pomysł super ale ogólnie wszystko zrąbali takim nastolatkowym moralizatorstwem-strasznie mnie to wnerwiało.

Ale większość odcinków obejrzałem jako koneser takich filmów.

Revolution-podobna wada-pomysł bardzo ciekawy ale potem takie durne ,nierealne i nie na miejscu,sytuacji rozkminy moralno wychowawcze -że się niedobrze robi :)

Podobną wadę też miał ten serial Wrogie Niebo-pomysł super ale ten aspekt psuł większość odcinków.


Fringe -ogólnie ciekawy serial-warto obejrzeć choć jakiś fajerwerkównie ma.

Ale trzyma poziom w tej konwencji+ oryginalni bohaterowie z charakterami


Zmieniony przez - masti w dniu 2016-08-14 23:17:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2004 Napisanych postów 19861 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732138
ja czekam na trzeci sezon Pozostwieni, mial byc w lipcu, a podobno bedzie w przszlym roku, podobno..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5434 Napisanych postów 15461 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388724
ja mam leftovers na dysku od miechow lezy i czeka na odpalenie, jak sie uzbieraja 3 sezony to chyba pojdzie w ruch, obejrzalem wayward pines 2 sezon i jest OK, nie jest tak dobry jak jedynka, ale zjadliwy, ja czekam teraz do nastepnego miesiaca na Znation - taka posapokaliptyczna papka o zombie, z bardzo specyficznym humorem, ktory mi swietnie podchodzi, pierwsze pare odcinkow moze nie jest jakies wybitne ale pozniej jest spoko i oglada sie z bananem na paszczy, cala podroz bohaterow przypomina cos jak bujanke troche po swiecie fallouta i robieniem pobocznych questow

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Daj znać jak będzie-mnie się super podobał i zrobił na mnie duże wrażenie .
Super muzyka też była-czasem ją nawet wykorzystuję w filmach :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium