SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 54 !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 299687

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Ale zeby wstawac zeby zjesc? Noc jest od regeneracji a nie jedzenia, wazne jest zeby dac organizmowi odpoczac.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Przeskoczyłem co kilka stron przez temat, ale nie znalazłem (bądź nie trafiłem) w interesującą mnie sprawę, mianowicie: masa na J/NJ. Z racji mojego trybu życia byłoby mi to niezwykle na rękę, aby zastosować metodę jedzenia, jak w J/NJ, ale zastanawiam się, czy to ma sens, czy nie mija się z celem? Czy ktoś próbował bądź dostrzegł post osoby, która tak próbowała i dała jakąś opinię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28344
Coś kiepsko szukałeś;)

A czemu nie ma mieć sensu?

Zmieniony przez - kamil1239 w dniu 2012-01-02 00:48:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
kilka osob jest w trakcie
wynikow koncowych nie ma jeszcze - o ile kojarze
ale znow jelsi nie myle pas w dola waga do gory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Z masa moze byc jeden problem - czy dasz rade upchnac wszystkie kalorie w oknie jedzenia.

Slabo szukales :)


Zmieniony przez - __Logan__ w dniu 2012-01-02 08:43:09

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
tak tak - zwracalem juz na to uwage w orygianlnym artykule ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 218 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1085
Biniu raz jeszcze proszę rzuć okiem na mój post ze str.242, bo chcę od dziś zacząć masę z jem/nie jem, ale nie wiem czy jest sens w moim przypadku.

Z góry dziękuję za pomoc;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
logitech60 - moim zdaniem to co napisales na pocztek jest ok.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 218 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1085
Zastanawiam się czy w moim przypadku może lepiej dorzucić węgle do pierwszego posiłku(po siłowni, przed bjj)? W pierwotnym założeniu miało być białko+tłuszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Sprawdz co bardziej pasuje - skoki cukru we krwi moga powodowac sennosc i oslabienie ale nie kazdy tak ma wiec przetestuj poprostu.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Próbki

Następny temat

Olimp Super Whey Gainer 4000

WHEY premium