SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 54 !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 299861

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
Anqua
do tej pory nie miala z tym problemow
ja wiem ze bez aktywnosci
ale przy odpowiednim przypilnowaniu pokus nie bedzie zle
powodzenia !


Tak, tylko że ja łakoma jestem

Na razie to ja muszę nadrobić te prawie 5 kilo co je w niecały tydzień w szpitalu straciłam

No ale przy okazji przetestuję J/NJ przy kompletnym braku ćwiczeń i pochwalę się rezultatami. Niech mi tylko jelita zaczną normalnie pracować.

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Przy J/NJ nie ma problemu z łakomstwem. Ustalasz sobie J/NJ na 4/20 i możesz się łakomie napychać;)
Schudłaś w szpitalu? Ja przez 2 dni pobytu przytyłem 2kg(oczywiście fat), tak na mnie podziałała glukoza podawana dożylnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
Jak ja rzygałam jak kot, do tego tylko kroplówki non stop (nie koniecznie glukoza) to mnie nieźle przepłukało (a przynajmniej jelita mi się opróżniły ). Ale jakaś opuchnięta się czuje, a nie mam siły się obmierzyć.

Jakich bym nie miała proporcji czasowych to jak wpierdzielę blachę sernika to i tak się upasę Po za tym weź poprawkę, że ja kobietą jestem, moje zachcianki przedokresowe to niejednego faceta na masie by wykończyły No ale na pewno na J/NJ jest łatwiej dlatego nie będę odpuszczać.

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Sog na zachętę;)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
a wracając jeszcze do kreatyny, jak już mówiłem jestem na ckd i zwykle gdy ludzie na ckd biorą kreatyne to tylko w dni ładowań, czemu w normalne dni nie biorą?

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Nie spotkałem się z czymś takim... Raczej nie ma to żadnego merytorycznego uzasadnienia. Kreatyna nie jest środkiem działającym doraźnie od zaraz, potrzebuje czasu by działać. Branie krety co kilka/naście dni jest IMO bez sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
napisali że to po to by glikogen w czasie ładowania szybciej trafiał do mięśni

to jak odróżnić wodę od tłuszczu?

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
adramel to taki trick
kreatyna wplywa na lepsze uzuplenianie glikogenu

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Przy J/NJ nie ma problemu z łakomstwem. Ustalasz sobie J/NJ na 4/20 i możesz się łakomie napychać;)

o to chodzi o to chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
glikogen w czasie ładowania szybciej trafiał do mięśni

o to glownie chodzi

ale na dobra sprawe po wysyceniu NIE ma to praktycznego znaczenia dla 95% stosujacych
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Próbki

Następny temat

Olimp Super Whey Gainer 4000

WHEY premium