SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 304854

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To i ja napisze jak wygląda moja dietka:

10:00
stała baza to:
6 jajek + chleb razowy
płatki owsiane 80-100gram

A dodatki w zależności od nastroju , szynka, salami, szczypiorek,pomidorek żółty/biały ser

13:00
jw. stała baza:
200 gram filetów z kurczaka
100 gram ryżu

Cyc w różnych postaciach sos/szaszłyki/grillowane/pieczone/gotowane

16:00
dokładnie jw.

19:00
200 gram wędzonej makreli / puszka tuńczyka
warzywka
chleb razowy
jak jestem jeszcze głodny to 100 gram ryżu z jogurtem/bananem/jabłkiem

22:00
kostka twarogu 200 gram
W jednej ręce kostka w drugiej szklanka wody, zagryzam popijam i jest dobrze

Do tego wypijam 2 x po 40g białka ostrowii + 200ml mleka, między posiłkami


Ogólnie odżywiam się dość intuicyjnie. Mniej więcej tak jak Body napisał, jem co 3 godziny, dużo, zdrowo i pożywnie . W momencie gdy przestaje rosnąć dorzucam torebke ryżu z bananem albo gajnerka i waga idzie dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Najlepsza jest oczywiście polędwica,ale to są wysokie koszty.Udziec się doskonale nadaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
wolowina zrazowa to chyba wewnetrzna czesc udzca.chuda i chyba w miare koszta ok

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
Ninja i BodyLine a w jaki sposob wyleczyliscie zoladek?

bo ja mam podobne akcje z tym ze ja nic nie biore poza kreatyna, w ogole zarcie mi ledwo co wchodzi, mimo iz jem co chce, myslalem ze to cos zmieni ale dupa, malo co wchodzi ze smakiem :/ codziennie rano jestem zmulony po wstaniu i musze sie wyrzygac przed sniadaniem. w przyszlym tyg ide do gastrologa bo juz nie moge wytrzymac :/

Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2009-09-24 14:50:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nie używam orali,wykluczyłem wieprzowinę,a prostym i skutecznym sposobem na kwasy jest surowa kapusta,którą uwielbiam i zagryzam do posiłków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
ok jutro zapytam o udziec a co do wasy jest ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
Joy bym potraktował żarcie jak obciążenie im większy staż tym więcej podnosisz lub bardziej intensywny trening jestes w stanie zrobic na początku dla każdego wycisnąc 100 kg to dużo z żarciem to samo im więcej ważysz to pózniej te 1kg czy nawet 1,5 kg to sam będziesz gadał czemu ja tak mało jemjedną z przyczyn moze byc tez monotonne żarcie kurczaka np mozna przyrządzic na wiele sposobów i dla jedzącego codziennie to samo żarcie bedzie to naprawde zauważalna różnica ja jedząc codziennie kurczaka lub indyka potrafie już rozróżnic ich smak ale jestem na 100 % pewny że osoba nie jedząca takich rzeczy na codzień mogłaby nie zauważyc różnicy,dlatego uważam że nawet niewielkie zmiany nawet nie w diecie ale w danej potrawie mogą pomóc w pochłanianiu tych kilogramów żarcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
ja jem owoce caly dzien

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Wasa pełnoziarnista 100%,jest moim zdaniem,sprawdzone w praktyce,dobrym źródłem węgli złożonych,a i smakuje całkiem dobrze.Jest kilka rodzaji na rynku takiego pieczywa,tylko trzeba dobrze wczytywać się w etykiety.
Łukasz,ale Ty masz taką masę mięśniową,jakiej wielu z nas nie osiągnie.Trochę inaczej u Ciebie wygląda zapotrzebowanie.

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2009-09-24 14:55:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Ale to co sie dzieje u Reva nie musi byc koniecznie wynikiem zlej tolerancji orali. Moze nie doczytalem, ale oprocz obrzydzenia do zarcia, nie ma chyba zadnych objawow nietolerancji pozywienia. Widac natomiast, ze praktycznie w kolko jedzie na tych samych posilkach, wiec oczywistym jest, ze od czegos takiego to i bez orali moze chciec sie rzygac. Zamiast obrazac sie z miejsca na orale warto byloby najpierw zastosowac proponowana przez kogos wyzej sywersyfikacje posilkow. Tych samych wartosci odzywczych mozna przeciez dostarczyc z wielu skladnikow, a nie tylko ryzu i kurczaka. Gdzie wolowina, gdzie filety z indyka, losos, makarony z maki orkiszowej itp. itd. Poza tym moze warto pomyslec o zmianie proporcji skladnikow odzywczych i obciac wegle na rzecz tluszczow i bialka, jesli jeszcze tego nie probowales? Albo zaczac sie bawic w "carb cycling"? Raz w tygodniu odpoczac i pozwolic sobie na cheat meal day:P Opcji jest naprawde sporo i objawy Reva wcale nie musza oznaczac koniecznosci rezygnacji z orali.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebna fachowa porada teść

Następny temat

w jakiego CYPA celowac

WHEY premium