SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 304863

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
dopadly mnie wzdecia, i sa uciazliwe macie jakies na to sposoby?
z orali 4 tydz lece winko 30mcg ed i clen 14dni on 10 dni off i w tych 14 dnich 2dni on 1 dzien off
pije proszek zasadowy, robie taki wywar z rumianku i kolendry ale od jakiegos tyg od czasu jak se na wakacjach popilem to te wzdecia sa bardzo dokuczliwe, wczesniej niemialem
oslonki biore hepargen 4 tab ed i eseliv forte 4tab ed
dokupilem dzis enzymy trawienne moze one cos pomoga?
z apetytem niemam problemow a wrecz casly czas glodny chodze bo to redukcja

a zalozenie bylo jeszcze na 4 tyg winka? tak sie zastanawiam ze moze go odstawie a zostawie samego propa?
bo teraz prop+ winko

Zmieniony przez - rr-28 w dniu 2010-07-23 23:11:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
zmienilbym na inj i dal odpoczac jelitom zolatkowi i wsio i jakis ranigast czy co tam w polsce daja w aptece na wzdecia

ew dodales jakies warzywa nowe i masz taki zbieg okolicznosci ja tak mialem od salaty

Zmieniony przez - r0lnik w dniu 2010-07-23 23:22:50

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
1 łyżeczka cynamonu + 1 łyżeczka imbiru
popić wodą
przechodzi jak ręką odjął

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
warzywa jjem szpinak i pomidory, od dawna tak jjem i wczesniej bylo ok
ranigast to na zgage, esencjale na wzdecia ale jakos malo skuteczne

wyprubuje ta metode cynamon + imbir

moze i zamienie na strzaly ale czy to cos da, i jedno i drugie winko toksyczne
a jakie teraz winko w strzalach bylo by najlepsze? firmy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
wydaje mi ze to nie wina watroby bo idzie dobra oslona moze zrob proby watroboe ? Jakby to byla watroba zajechana to ; np kawe pijesz to czujesz ze ci lezy na warobie albo jak juz watroba zajechana to skora swedzi cos ala swierzb itp wydaje mi sie ze to jelita zoladek. Dwa wyjscia proby watrobowe i zobaczyc czy to faktycznie watroba albo cos nawala z uk pokarmowego i przybic inj i wtedy tylko watroba obciazona

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
czesc.
dlaczego wypływa mi sok z barku jak wyjmuje igłe ( od niedawna. a wczoraj to wbiłem tylko 1ml propka i 1/3 z tego wypłyneło?? )
na ogół bije w barki, zadko w dupe czy udo, kiedys biłem 3 ml i było ok, a teraz??
na cykly jestem jakis 180 dzień i niedługo bede go kończył.

pozdr.

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
wbijaj głębiej,igłę wyjmuj powoli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
fakt! ostatnio w aptece nie mieli igieł 30mm i dali mi 25mm.
ech jakos o tym nie pomyslalem:)

dzieki ale sog nie wchodzi.

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
http://allegro.pl/item1165048383_cardio_chelate_oral_edta_chelatacja_120_x_400_mg.html


Wrzucam jako ciekawostke ,myśle ze raz na jakiś czas nalezy zrobic kuyracje tym cudem aby wywalić metale cieżkie po kuracji naszymi kochanymi underami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
chyba jednak to nie wina płytkiej injekcji.
wczoraj wbiłem 1 lm znowu w barki, całą igłe 30mm i nadal wyleciał,
fatu mam niewiele, profil jest nieaktualny w dużej mirze (nie uzupełnianyy od miesiecy:) ???

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebna fachowa porada teść

Następny temat

w jakiego CYPA celowac

WHEY premium