SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 854341

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1279
ubytki w pasie...a w udach?
to chyba interesuje kobiety.No nic silownia powinna byc ok.
Wiecie,ze pan na silowni mi powiedzial,ze trening obwodowy sie rzadko stosuje,ale moze mi cos pokazac,wiec sie wybieram na inna silownie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
qazar tak, ale...rzadko sie stosouje wg. tego czlowieka i fakt, chodzilem juz na kilka silowni, na zadnej sie nie spotkalem zeby ktokolwiek stosowal act,hst lub cos innego, kazdy wali standardowe plany, nie wychyla sie, a jak przyszedlem zaczalem robic cos na wzor hst to byl brak zrozumienia dla mnie i dla moich treningow, dziwili sie strasznie.

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Jak nie byla jak napisala, iz - CYTUJE: " Wiecie,ze pan na silowni mi powiedzial... " , a wiec jesli Pan na silowni powiedzial, musiala byc wtedy na silowni

Btw..nie o to mi chodzilo, chodzilo mi o to ze ja bylem na duzej ilosci silowni i sie nie spotkalem zeby ludzie robili act albo hst, albo co tam jeszcze...Moje miasto jest zacofane

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919
a ja właśnie niedługo zaczynam chodzić na siłke i zaczynam od ACT- fajna sprawa, dobrze przygotwuje do treningów dzielonych

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12048
CZe mam kolejne z serii pytanko Czy na CKD moge se wcinac maslo orzechowe ma git BTW: 28/58/11 no i chyba jest raczej zdrowe w koncu jest z orzechow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Mozesz farciarzu, u mnie nie umiem dostac teog masla tak jak oleju kokosowego i innych rarytasow, ****a zacofana wiocha

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko przed snem - tuńczyk czy odżywka?

Następny temat

Białko 70% z Allegro???

WHEY premium