SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SIŁA]Kokos DT just for fun

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 375110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
16.02.2015 Ławcia
1) Ławcia
4x15x 20kg / 25kg / 30kg / 30kg +2x15x 35kg +2x 12x 37,5kg

2) Ławcia wąsko, łokcie wąsko
8x15-13x 30kg MaGor wrzucił kiedyś filmik jak laska oddycha na psssssyt i spróbowałam właśnie przy wyciskaniu wąskim - super!!! będę testowac dalej

3) Rozpiętki ze sztangielkami na płaskiej
8x15x 6kg

+ kilka serii trica na wyciągu
+ kilka serii wyciskania sztangielek na skosie dodatnim

Pąpunia była

17.02.2016 DNT, rano kuj, czekam na wyniki - trzeba zobaczyć co siedzi w człowieku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
żaden facet nie chce wiedzieć co siedzi w kobiecie ta wiedza jest niebezpieczna.


Zmieniony przez - Gwid w dniu 2016-02-17 16:23:46

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kokosik

MaGor wrzucił kiedyś filmik jak laska oddycha na psssssyt i spróbowałam właśnie przy wyciskaniu wąskim - super!!! będę testowac dalej



Dobre psssykanie nie jest złe Też staram się nawyknąć (bo czasem zapominam )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Kokosik, czasem nie Angelikę Przybyłek ? Na kettlach SF tak właśnie oddychamy (Co zawsze budzi śmiech u mojego męża, gdy ćwiczę w domu )

Badania kontrolne? Mam nadzieję, że dobrze wyszły

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Co do Pani to nie wiem jak się nazywa ale bardzo możliwe, że tak, bo podobna.

Badania jak badania - mam taki zwyczaj na początku roku robić "przegląd". Wychodzę z założenia, że skoro z przepisów prawa robimy przegląd samochodu, zwykle raz do roku, to człowiekowi też się takie coś należy nawet bez przepisów prawa
Wyniki - zgodnie z oczekiwaniami. Ok. poza tarczycą, bo tu wolne hormony mam w połowie normy (a fajnie było by mieć na poziomie 3/4) i niestety szwankuje trochę przemiana. No ale jak się ma połowę tarczycy to na co liczyć
Brazylijskie trzeba zakupić, witaminki regularnie łykać i ... robić swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Kokosik

Brazylijskie trzeba zakupić, witaminki regularnie łykać i ... robić swoje



Możesz rozwinąć tą myśl - moja siostra ma straszne problemy z tarczycą i zawsze staram się jej jakość pomóc jak coś mi w oko wpadnie.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
W orzechach brazylijskich jest selen, a to ulubiony pierwiastek tarczycy. Chyba nawet najbogatsze jego źródło. Kokos - a ostrzegał Cię ktoś przed przedawkowaniem selenu? Bo podobno można. Jeden z nielicznych składników, które można dostarczyć z pożywienia w nadmiarze. Organizm bierze każdą ilość, a nie wszystko potrafi zużyć.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Brazylijskie są bardzo dobrym źródłem selenu - jeden zaspakaja teoretyczne dzienne zapotrzebowanie na ten pierwiastek. Ja zwykle jem 2-3 (zjadłabym bez problemu i całą paczkę ale to nie o to chodzi).
Selen wspomaga tarczycę a w zasadzie wspomaga proces przemiany.
Przy problemach tarczycowych trzeba zadbac o wyrównanie niedoborów, które są u większości z nas a u osób "tarczycowych" tym bardziej. Wit. D, Wit B12 minerały, żelazo - to należy kontrolować i ewentualnie uzupełniac jak nie samą dietą to dietą i suplami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
MaGor tak Właśnie dlatego się ograniczam w konsumpcji brazylijskich ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22625 Napisanych postów 11153 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356336
Ograniczanie sie w konsumpcji orzechow to zuo... chociaz tez to robie. Ledwo czlowiek posmakuje, a juz dawka za duza.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 100 powtórzeń

Następny temat

ból głowy po NO PRELOAD i KREATYNIE

WHEY premium