SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

adzik123 / Iść swoją drogą... / Nowy plan - str 205

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 306306

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8141
Dobry patent Trzeba bedzie wyprobowac na dniach
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8141
Raczej na pompe, bo na rzezbe, to trzeba dzem w piety wcierac
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
to na mase -_-
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
na rzeźbę
bo adzik tylko na to patrzy , ale nie je

i chudnie od tego patrzenia

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
ciężka sprawa z tymi 'podwójnymi' siadami

to nie jest tak, że ad hoc można sie przestawić i wyjdzie jak trzeba

przynajmniej u mnie tak było,
musiałbym kilka treningów przeznaczyć na rozciągniecie

aczkolwiek miodne toto
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
raptacz1
Heheh chciałbym dzień zaczynać od pizzy Bez jajek
Słodyczy chyba już nie ma

Sevrond
Ja słodycze lubię
Czy to się komuś podoba czy nie i tak będę sobie raz po raz je jeść
Koniu ma rację - nie marnuj sobie dzieciństwa na diety, powsćiągliwość od niektórych rzeczy itd.
JEszcze się w życiu "naodmawiasz" przyjemności.

rion10
Kolejny trening będzie cofka w głównych ćwiczeniach więc bez nerwów

patryk0s
Dobry plan

bic44
Krówki na rzeźbe przecież
Co do siadów - ja po prostu zmieniłem te siady i je robiłem.
Jakoś nie czułem potrzeby przygotowywania się czy cos

King_Odin
No dokładnie
Muszę Ci powiedzieć, że od tego patrzenia one też znikają jakoś same


************************************************

Piątek:
1 - białko + oliwa
2 - jajka + chleb czarny
3 - białko + oliwa
4 - noga z kurczaka + serduszka drobiowe
5 - polędwiczki drobiowe + orzechy włoskie
6 - twaróg + oliwa

Do łask wróciła Ostrowia





A tutaj garnek z upieczonym mięskiem na jakiś czas





Pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8141
Ja na szczescie koncze juz swoja pierwsza ( i chyba ostatnia ) ostrowie.
Nie moge juz jej zniesc (smak naturalny), ale wiadomo cena kusi.
Teraz kupilem to nowe bialko z VitaFitu, cena podobna, a jak ze smakiem sie przekonam. Jak cos zdam relacje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31752
ja mam i ostrowie i vita fit... ostrowia czeka na gorsze czasy :)

:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1281 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18579
jak adzik je ostrowie to wszyscy mogą

też musze na nią odłożyć bo mało białka mam z tych jaj
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Separacja czworogłowych.

Następny temat

System treningu dzielonego wg. Weidera - Pomoc

electro
Polecane artykuły