mnie o białko nie pytajcie, nigdy tego typu rzeczy nie brałem. Jem dużo mięsa i nabiału i to mi starcza :)
Daerato, takich preparatów jest pełno na rynku amerykańskim. Tylko nie mogę się na tej stronce doszukać składu tego suplementu.
W USA są dostępne tzw. rekombinanty hormonu wzrostu, normalnie to w aptekach sprzedają. Są to bardzo skuteczne preparaty (3 razy więcej się wydziela hormonu wzrostu) i bardzo drogie (ale tańsze od zwykłego HGH). Ja kiedyś widziałem to na ebay'u. Są to takie małe buteleczki z płynem do "stosowania w formie podjęzykowej" (nie mam pojęcia co to znaczy)
Zmieniony przez - djkg6 w dniu 2009-04-13 17:30:36
Daerato, takich preparatów jest pełno na rynku amerykańskim. Tylko nie mogę się na tej stronce doszukać składu tego suplementu.
W USA są dostępne tzw. rekombinanty hormonu wzrostu, normalnie to w aptekach sprzedają. Są to bardzo skuteczne preparaty (3 razy więcej się wydziela hormonu wzrostu) i bardzo drogie (ale tańsze od zwykłego HGH). Ja kiedyś widziałem to na ebay'u. Są to takie małe buteleczki z płynem do "stosowania w formie podjęzykowej" (nie mam pojęcia co to znaczy)
Zmieniony przez - djkg6 w dniu 2009-04-13 17:30:36
