Szacuny
0
Napisanych postów
49
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1450
bakandosik:
Być może robisz nieprawidłowo. Też tak miałem - bo chyba źle robiłem dolne partie brzucha. Trzeba to robić z pełnym napięciem mięśni, a zaraz po tym skłony (najbardziej jak dasz rady). Po stymulowanym napięciu mięśni będziesz czuł pompę :)
Szacuny
0
Napisanych postów
1
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
28
Ufff, trochę mi zajęło przeczytanie całego wątku ale dałem radę...;P
Nasuwają mi się dwa pytania co do ABS II:
1. Codziennie biegam po 40 minut wieczorem, więc ABS robić przed czy po? Bo nie do końca to jest sprecyzowane i nie wiem czy to zaliczyć jako jogging czy jako znaczny wysiłek obciążający?
2. Mam problemy z kręgosłupem (robiłem wcześniej A6W 3 razy) i chcę sobie wprowadzić też trening na grzbiet - czy ten jeden rodzaj opisanych ćwiczeń na grzbiet to aby nie za mało?
Szacuny
0
Napisanych postów
46
Wiek
33 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
9561
mam pytanie.mam drazek w futrynie i przy wznosach nog zaczepiam o podłoge, czy to bedzie to samo jak sie podciagne na drazku i wtedy bede robil wznosy? sorka jesli takie pytanie juz padlo ale nie chce mi sie czytac calego watku.
Szacuny
0
Napisanych postów
24
Wiek
43 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
254
Witam. Mam takie pytanie. Byc moze juz padlo wczesniej ale nie chce mi sie czytac wszystkich stron. Tydzien temu skonczylem trening 6-Weidera. Od ktorego poziomu powinienem zaczac cwiczyc? I kiedy przechodzimy na poziom wyzej? Czy jest na to jakis okreslony czas czy wedle uznania? Z gory dziekuje za odpowiedz