SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Legendarny ABS II

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1568399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2743
to co ?
ja mam clay trening poziomy 1-9 z 20 razy zrobic by cos bylo widac ? :(

Mes Que Un Club !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3303
wroner: a moze cykl redukcyjny zeby te miesnie mialy okazje sie uwidocznic? ja jestem ekto, teraz na 2 poziomie i calkiem dobrze zaczynaja sie zarysowywac miesnie. z tym ze niski bf naturalnie = ciezko strasznie o mase. nie ma rzeczy doskonalych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2743
jestem po redukcji, na 180cm waze z 75kg, jakbym zaczal redukowac to co mi zostalo to nie wiem jakbymw wygladal, a redukowalem z 82kg..

Mes Que Un Club !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
A robisz te ćwiczenie które podałem w linku?
Specjalnie dla tych którym się wydaje że początkowe poziomy są za słabe... Pozdro

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 563
ABS II robiłem cały 2008 rok (w lipcu i miesiąc przerwy). do kwietnia robiłem 4 razy w tygodniu. I było ukierunkowane to bardziej na masę. Później zacząłem robić co dzień. Wtedy zacząłem chudnąć w pasie. Gdy w październiku zacząłem 9 poziom wtedy zacząłem czuć pod warstwą tłuszczu każdy mięsień z osobna. Lecz spalić tłuszczu nie mogłem. Do tego potrzebna jest dieta i ćwiczenia aerobowe. Bez tego nie uzyska się "sześciopaku". Na redukcje spróbuje zrobić A6W z pasem termoizolacyjnym. Może to coś da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 401
Mam pytanie dotyczące unoszenia w zwisie na drążku lekko ugiętych nóg, ćwiczenia zaczyna się na 6 poziomie. Mam drążek w futrynie. Nie moge wisiec bo sięgam stopami podłogi. Jak poprawnie wykonać to ćwicze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2743
tez posiadam drazek w futrynie, ale jestem na 4 poziomie i mi on wystarcza, po prostu nie prostuje nog, mam caly czas nogi w kolanach ugiete i tak lece, ale faktycznie nie wiem jak to bedzie z wyprostowanymi nogammi,po prostu chyba bedzie trzeba trzymac nogi pod katem jak najmniejszym wzgledem ziemi i dopiero je unosic, innej opcji nie ma

Mes Que Un Club !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
Wroner


Wiesz zalezy ile masz BF% bo mozesz mieć jak muj kumpel poprostu sportowiec 179 i 75kg a widac mu kaloryfer ale nie od ćwiczen ale od chudości a mimo to względnie wzrost do wagi wcale nie wskakuje na b. niski BF.

I Zadne tam powrarzanie pozimów X razy tylko dojędziesz do 9 to możesz powiedzieć ze Hoho własnie wzrobiłeś wstęp do kaloryfera do prawdziwych treningów , gdzie machanie zgiętymi nogami w góre będzie dla CIebie jak pąpki czyli lecisz w nieskońćzonośc. Tu zacznie sie walka z prostymi nogami i zelastwem w stopach spokojnie ćwiczenia sie znajdą po 9 poziomie;)

A co do futryny od 6 lvl to faktycznie będzie problem też mam futryne i narazie jade do miejsca gdzie mi pozwala podłoga mimo to brzuch rośnie na sile. Ale chce zostać dłużej na 7 by wyrobić dobra technike taką prawdziwą pożadną dokłądną i powolną przy tym koncie a potem cóż ... pozostaje tylko broda nad drązek i dawaj :PP troche będzie kolidowało z treningiem pleców i biców ale może jakoś to sie da połączyć.

PS. na górne jak Don możecie sie bawić linkami itp. lub żelazo w dłoń:D i nic nie zmianiając w treningu ilosc pow itd;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2743
znaczy powiem tak, nigdy sie nie przykladalem do robienia brzucha, na WF, treningach pilkarskich czy ju jitsu robilem brzuszki ale tylko to, brzuch ostro trenuje od jakis 2-3 miesiecy, i na razie z efekytami srednio bardzo, wyrobilem sobie wytrzymalosc brzucha jaka taka, ale do kaloryfera brakuje bardzo duzo.
No i genetyczznie mam tez odstajacy brzuch, moj ojciec taki ma, dziadek taki ma, moze to wina genow albo slabych miesni brzucha ktore nie podtrzymuja do tak jak powinny.
No nic bede lecial 4 poziomem tak dlugo, az wykonanie go calego z dobra technika, nie bedzie wymagalo ode mnie jakiegos wiekszego wysilku, wtedy wskocze na next level :)

Mes Que Un Club !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
JA osobiscie eraz robie z 3 dniami na reg i uwazam ze całkiem łądnie mi to idzie lepiej niz jak robiłęm z 2 ;) a pozatym i tak nie chce mi sie tak czesto hehe a ze mi szybciej sie rzezbi to nie wada;PP
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co powiecie o tej laweczce

Następny temat

podstawa

WHEY premium