SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Legendarny ABS II

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1567298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Wyrobią Ci się przedramiona i będziesz byk. Że brzuch trochę na nie poczeka nie zaszkodzi.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 122
Jesli nie robie wymaganej ilosci powtorzen na poziomie A, to raczej moge sobie robic te cwiczenia codziennie?
I jesli mnie boli gorna czesc pleckow przy cwiczeniu "Wypchnięcia nóg w leżeniu" to robie cos zle, czy to typowe dla poczatkujacych :)

Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 156
1.nie robisz codziennie, tylko tyle ile jestnapisane w planie

Pytanko do speca, czy przy unoszeniu prostych nóg można podciągnąć się na rękach i pozostąć w [przybloku? bo naprostych rękach to prawie kolanami sięgam ziemi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 85 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2287
Gdzieś w tym temacie pewnie jest odpowiedź, ale nie mogę jej odszukać.

Jak wygląda prawidłowo wykonane ćwiczenie wznosy nóg w zwisie. Może ktoś opisać jego przebieg? Czy startujemy każde powtórzenie od zwisu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4017
Mam takie pytańko('')

Zawsze cwiczylem brzuszki na ławeczce rzymskiej, czasami były jakies spiecia czy unoszenie nóg...

Czy powinienem zaczac a6w czy abs2(od jakiego poziomu jesli tak )
Czuje mięsnie brzucha , ale mam lekko tłuszczyku co bedzie w tym wypadku lepsze:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1544
Pewnie milion razy bylo, ale temat ma 50 stron, a na pierwszych 10 nie ma odpowiedzi na to pytanie. Czy mozna wykonywac ABS II w dni treningu na silowni? Przed czy po?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 336 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4284
można, najlepiej po treningu.

by My Life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kolejny problem.

jestem na poziomie 6..

wznosy nóg w zwisie na drążku..

mam drążek w futrynie - czyli dość nisko.
i tutaj pytanie - jak sobie radzicie? nie opuszczać nóg do końca? zatrzymać kilka cm nad ziemią i znowu podnosić?

w "książeczce" było o podciaganiu kolan - najlepiej od poziomu do klatki piersiowej, czyli wynika z tego, że możliwe jest (a nawet wskazane) zmniejszenie zakresu ruchu "na dole"..

zamieszałem?

mogę spokonie skrócić "fazę opuszczania"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 336 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4284
miesnie muszą być napięte, więc wystarczy że będziesz opuszczać nogi do momentu aż prawie dotkniej ziemi (ale jej nie dotykaj !!! )

Jakbyś dotknął nogami ziemi to napięcie by spadło a tego nie chcemy.

by My Life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak też myślałem, ale chciałem się upewnić..

a po jakim czasie zauważyliście efekty? może nie tyle wizualne, co dotykowe.. (nie dyskutumy o tłuszczu na brzuchu :) )

po 3 miesiacach robię 6. poziom. zaczynałem od 2. albo 3...

wznosy prostych nóg nie sprawiająmi problemu (np 3serie po12), ale robię je jedynie na "pewnym drążku" - na tym w futrynie to się nie szarpię w obawie przed jego zerwaniem..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co powiecie o tej laweczce

Następny temat

podstawa

Wiecej