SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Legendarny ABS II

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1568398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5319
Brzuch stabilizuje postawę i jest cały czas w pewnym napięciu, które można kontrolowac, ale normalnie nigdy się go nie rozluźnia, chyba że się ma wadę postawy. Na zdjęciu jednak wygląda, jakbyś zupełnie go rozluźniła. Sam sprawdzałem, czy jak rozluźnie nienormalnie brzuch też będę tak wyglądał, jak Ty na zdjęciu i już w trzeciej próbie udało mi się to 100%. Cwicz aby wzmocnic go a po pewnym czasie przejdzie.
Nadmiar wody raczej tu nie wchodzi w grę moim zganiem.
Masz normalną fizjologię, a w kulturystyce martwią się tym zawodowcy w okresie startowym, przy przygotowaniu do zawodów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Ja mialem zawsze naturalnie rozluzniony i wielki, do momentu gdy koledzy zaczeli swoje "ciaze" pokazywac. Wtedy zrozumialem ze wszyscy ludzie chodza z bez przerwy wciagnietymi brzuchami.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188


Nie chcę mieć umięśnionej sylwetki męskiej :) tylko płaski brzuszek, jaki miałam sprzed pierwszej ciąży, bo wtedy nie musiałam nic wciągać, bo był on sam w sobie płaski i marzy mi się, aby to powróciło... Teraz muszę go cały czas wciągać, bo jest mi z nim źle :(patrzę w dół jak siedzę i widzę duży brzuch jak balon... od poniedziałku zaczynam a6w a do tego czasu i przez okres ćwiczeń będę stosowała większość punktów, które Triple L podał mi w linku, są bardzo dobre i już mam je na kartce :) a co do nadmiaru wody w organizmie to już zaczęłam czytać o tym i może dowiem się czegoś czego jeszcze nie wiem. Daję też drugie zdjęcie z innego profilu, ale na tym zdjęciu ręce mam w górze, więc automatycznie zarys brzucha też jest inny, jeszcze mniejszy... oj gdybym miała taki to już było by dobrze

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7732
Czy ćwiczenie na drążku można zastąpić tym ćwiczeniem?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5319
Na pewno można, chociaż twórcy ABS II mówią, że trzeba trzymac się ich cwiczen.
To cwiczenie działa na te same partie brzuch, a na dodatek osoby ze słabszym chwytem (co do wagi ciała) o wiele łatwiej wytrzymają serię. Ponadto nie kiwa się ciało podczas powtórzen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 457
po ilu miesiącach lub na którym poziomie pojawia sie choć zarys kraty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
to zalezy od poziomu tluszczu

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 457
Trenuje ABS już lekko ponad 3 miesiące i jestem na 5 poziomie. Nie mam jakiejś tkanki tłuszczowej ani nic takiego jestem po prostu szczupły. Przed treningiem nie miałem nawet delikatnego zarysu mięśni, teraz wyczuwam go pod skórą ale do kaloryfera daleko. Czy będą np. na 9 poziomi mam pewność że będę miał kratę czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Bycie po prostum szczyplym nie wystarczy moim zdaniem.A po drugie chyba nie myslisz ze bedziesz w stanie budowac dalej miesnie brzucha cwiczac bez obciazenia jakims glupim ABS II ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 457
No dobra, to co mi poradzisz? Może warto zainwestować w jakąś odżywkę. Oprócz mięśni brzucha trenuje też inne mięśnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co powiecie o tej laweczce

Następny temat

podstawa

WHEY premium