SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Legendarny ABS II

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1567300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56
kiklak ale ja jestem dosc wysoki i mam za niska futryne to jak mam robic te nogi w zwisie?

Ja wlasnie robi proste rece i ugiete kolana do tylu i sie podciagam powoli i patrzac na brzuch to pracuje... :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2542
A na której stronie jest ta fotka z 9 poziomu ? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6189
Witam wszystkich. Mam pytanie, otoz mam wade kregosłupa (strasznie sie garbie) a mam zamiar popracowac nad swoja postrurą poniewaz jestem strasznie szczupły jak na swoj wzrost (180cm) zamierzam stosowac trening ABS lecz nie wiem czy ktores z cwiczen nie pogłebi mi czasem wady postwy, nie znam sie na tym wiec czy moglby ktos cos powiedziec na ten temat? Pytam poniewaz wole sie predzej dowiedziec ktore cwiczenia powinienem wykonywac a ktore omijac... Z gory dziekuje. btw. Kacpexx, fotka jest na 2 stronie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2542
Hmm moim zdaniem, raczej żadne z ćwiczeń nie powinno pogłębić Twojej wady postawy.
Dodatkowo możesz sobie codziennie (nie dotyczy ABS) powisieć trochę na drążku, gdyż to jest dobre dla kręgosłupa, tak mi mówił lekarz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2542
Ahaa i h3ro1n3 :
Nie chodziło mi o obrazek przedstawiający ćwiczenia tylko to o czym pisał kiklak ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2542
Ahaa mam pewne pytanie i proszę o szybką odpowiedź ! ;)

Jeśli zacząłbym stosować dietę na mase, to jak to jest z brzuchem ?
Też staje się 'większy'? Albo przykryje sie tłuszczem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
ta fotka jest gdzieś po 56 stronie tam są i moje:P ale poprostu dobrze zrobione foto;) nic po za tym;)


Dieta na mase owszem;) choc uwazam ze dieta jest spoko jesli zrobisz tak ze bedziesz jadł racjonalnie jesli Ci będzie szło w góre waga to ogranicz zarcia troche i gitara a trzymaj sie by z białekim sie wyrobic i na noc jakis biełko biały ser z jogurtem itd;)

tak nawiasem to mysałem jakie robaki mozna w polsce kupić i jesć:D
podobno niemal 100% białka;d a na smazonym oleju jak chipsy:D


No to ja lece na drążek:D ps. wieszajcie go posto:PP a nie jak ja ze teraz cwicze na krzywym dązku by nadrobić jedną strone dołu mięsni:PP no dzis sobie zaczne 5 poziomik i jakieś zelastwo w łapke sobie wezme na górne by był jakiś bodziec intensywniejszy;)

POzdrawiam;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6189
a w poziomie 2 gdy dochodzą wznosy zgiętych kolan w zwisie trzeba wyprostowac nogi? czy mozna to robic z ugietymi nogami przez caly czas? poniewaz mam drazek w domu ale jestem zbyt wysoki by moc w zwisie wyprostowac nogi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2542
h3ro1n3:

Nie, nie trzeba prostować nóg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2542
Mam takie pytanie ; czy macie tak, że np. stajecie przed lustrem żeby zobaczyć swój umięśniony brzuch i tak sie zastanawiacie 'hmm wczoraj wyglądał na bardziej wyrzeźbiony' albo cos w takim stylu?
Ja np. tak czasami mam ale nie wiem czy moze gorzej on wyglada czy to ze wzgledu psychiki ? Pozdro :d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co powiecie o tej laweczce

Następny temat

podstawa

WHEY premium