SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Legendarny ABS II

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1568391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1955
A moze zamiast ABS 2 to zaczne robić A6W bo by się przydało troche sadełka spalić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
Lewy , nie marnuj czasu na góno jakim jest A6W tak jak byłem do niej nie przekoanny i zrobiłem sobie troche tylko ze od razu głeboka woda i efekt taki ze schudłem ale jakm kosztem !! degeneracja miesni na brzuchu!!

Więc moze pływaj biegaj angarzuj duze wytrzymałe miesnie a nie brzuch bo nie ma spalanie miejscowego. to tak jakbys roobił przysiady na jednje nodze to tylko na tej bys schudł? NIE

a du budowania masy miesni brzucha tez jest potrzebny lekki + w kcl więc masa albo redukcja oba na raz sie wykluczają. a A6W jest dla leszczy którzy dopiero maja jakies zalążki w górnej strefie im to moze cos dać ale tylko im.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1955
Czyli lepiej jak będę robił ABS2??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2542
Ludzie jak sie ma branie kreatyny do ABS-a :d?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
Powiem Ci tak ze chwile CI zajmie robienie kaloryfera;) wiec sie na razie tłuszczykiem nie przejmuj prponowałbym tak.

abs II i jak będziesz juz zadowolony z miesni jakie wyczujesz pod tłuszczykiem to bym polecał redukcje , sam wróciłem do tego treningu bo myslałem ze mi nic nie daje nie dawał w pewnym momencie bo waliłem diete , a potem mój trening był do dupy w efekcie mam miesiące strat plus jescze a6w więc będzie tego ze 4 , a pomysleć ze teraz bym mugł byc na 9 lvl cóż człowiek uczy sie na błędach;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2542
Chodzi mi o to czy, branie kreatyny jakoś wpłynie na dalsze rzeźbienie brzucha?

I mam jeszcze taki 'nie problem', gdy stoję przed lustrem xd i nie napinam brzucha,
to mam widoczne płaty 'pionowe' pod samą klatką, (chyba są te 1-sze płaty) , 3-cie płaty
i pod pępkiem troche już widoczne dolne, chociaż je podobno najtrudniej wyrobić.
A te 2-gie płaty tylko, gdy mam napięte mięśnie. Są jakieś ćwiczenia żeby ten płat dorzeźbić?
Wiem, że chyba 'spięcia' , czy może jest to kwestia genetykii :d?
Pzdr :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Panowie, jak już coś to HMB

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 349 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4362
super, bardzo mi to pomogło...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Będę potrzebował też waszej pomocy, jutro zadam pytanie, bo już teraz trochę przemeczony jestem, a chce napisać jak najzrozumialej...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1955
A czy jeżeli zrobie A6W bez diety to beda jakieś efekty oczywiście ogranicze słodkości. Trenuje na codzień siatkówke i mięśnie mam tylko troche sadełka.

Zmieniony przez - Lewy0105 w dniu 2009-01-26 01:02:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co powiecie o tej laweczce

Następny temat

podstawa

WHEY premium