SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Legendarny ABS II

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1567299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale tam jest napisane ze w pozycji wyjsciowej sa lekko zgięte...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Zginając się w pasie, unieś nogi i biodra do ułożenia pionowego. Następnie wypchnij do góry biodra i nogi, jakbyś chciał sięgnąć podeszwami sufitu. Opuść biodra nadal utrzymując nogi w pionie, po czym odsuń je do pozycji początkowej. Każde powtórzenie ćwiczenia składa się z dwóch ruchów: podniesienia nóg i uniesienia ich w pionie. " - w tym momencie czesc ledzwiowa musi byc na podlozu? sorki za tyle pytan, ale wole zadawac takie pytania, niz potem robic źle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 406 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4428
Dołaczam sie do pytania huntera!!!! Czy podnoszac nogi moge miec je proste?? Bo na rysunku sa zgiete:/ I jeszcze gdy wypycham, to moze robie cos zle albo nie mam siły i nogi uciekaja mi troche "nad" głowe tzn. wyginaja sie w strone głowy a nie ida prosto w gore.

Co nie może zabić to wzmocni;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 860 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3890
hunter nom ledzwie musza byc oparte o podloze... dopiero jak podnosisz biodra to automatycznie ci sie podnosza ledzwie
staraj sie trzymac nogi pionowo i w miomencie podnoszenia bioder trzymaj nogi caly czas pionowo...
aha i staraj sie nie pomagac reekoma bo ja na poczatku mojego ABS2 w momencie podnoszenia bioder dociskalem ziemie rekami co ma pomocny wplym... rece maja lezec bezwladnie pod tylkiem zeby ustabilizowac ledzwie przy lezeniu

"jedynym usprawiedliwieniem bzykania jest to, że jest się pszczołą"

Vince Taylor http://www.sfd.pl/temat287458/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 305
Zaczynam od pozomu 1 kiedy przechoze na poziom 2 3 i tak dalej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 305
ile to zajmuje czasu?? bo ja zrobilem poziom 6 w jakies 2-3 minuty to mozliwE?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 860 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3890
w opisie treningu jest wszystko szczegolowo wyjasnione wiec zapraszam do czytania....

a jezeli wykonales szybko 6 poziom to widocznie sie nie starales i robiles to na odp....

"jedynym usprawiedliwieniem bzykania jest to, że jest się pszczołą"

Vince Taylor http://www.sfd.pl/temat287458/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 500
Jak radzicie od którego poziomu zaczać? Jakiś czas temu robiłem a6w do 30 dnia i wysiadłem więc za bardzo brzucha nie trenowałem. Czy te pierwsze dwa poziomy są tylko takie przygotowawcze do reszty czy po tych dwóch też widać efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 500
Odpowiedźcie please
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co powiecie o tej laweczce

Następny temat

podstawa

Wiecej