SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Legendarny ABS II

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1567312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 161
Co lepsze na rzeźbę, ABS czy A6W?

"Wojownicza dusza, więc po swoje rusza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 288 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2688
Skłony tułowia w leżeniu z ugiętymi kolanami.Gdy do tego ćwiczenia przypisane jest prędkość szybka to mam nadal wytrzymać jedna sekundę przed powrotem do pozycji wyjściowej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
ZNaczy ze masz orientacyjnie zrobić to w 1s :D , czyli poprostu gdy robisz śr. to standardowe tępo a gdy szybko to jakbyś sie spieszyl i zeby tylko dokończyć trening;) więc szybki ruch do pozycji max spięcia wychamowanie i znów w dul i wlasnie o to wychamowanie chodzi , coś jakbys doszedl do końća pow. zdazyl tylko wypuscic pare z ust i następne.

Ps. Panowie jak stoicie ze stażem i poziomami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2173
Ja za 4 tygodnie zaczynam trening na zezbe plus dieta, bieganie i ABSII i mam takie pytanie odnosnie tego jak to polaczyc(trening 3 razy w tygodniu). Robic ABSII w dni nie treningowe czy biegac co przyniesie wieksze efekty i jeszcze tak troche z poza tematu jle razy w tygodniu biegac w takim ukladzie treninu silowego i ABS ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
Powiem tak 3dni dieta lekki plus + sika absII , 4 dni dieta z minusem i bieganie. przed biegiem zjedz jajka na miekko naturalne BCCA zapobiega katabolizmowi mięsni nóg.

Obserwuj Cialo jesli falczejesz dodaj kcl , a wŁasciwie co ja bede duzo gadal przecierz puma coś prowadzil podobnego na rzeżbe poszukaj i masz wszystko na tacy;)

Powodzenia też sie szykuje do rzeżby ale najpierw skońćze caly ABSII jeszcze z 1.5 miecha;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2173
Ok dzieki zastanawiam sie jeszcze czy zastosowac HIIT czy zwykle bieganie co bedzie lepsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 288 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2688
Czyli nie zatrzymuje się na jedna sekundę,tylko od razu w dol?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
Managerz , ja robie najszybciej jak moge bo juz mam dosyć i chce juz skończyć spróbuj dwie wersje i wybierz tą która dziaa na CIebie najlepiej ja czuje rozciaganie i lekkkie palenie miesnia zmuszając go do intensywnych szybkich kurczów które wczesniej byly wolne.

MAd.. Aco Ci szkodzi je polączyć ;) hiit na przemiennie z bieganiem.
Prawda jest taka zajedziesz zbyt mocno dany miesień malo kcl i będzie spadal , więc dobrze by bylo nie opierrac calych aerobow na jednej parti no chyba ze CI nie zalezy np. jak mi :D na nogach;) tak jak na innych partiach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2173
A co proponujesz dolozyc w ramach aerobow do biegania? Ja najpierw przetestuje hiit a pozniej zobacze co ostatecznie wybiore. Dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2173
Jeszcze jedno mozesz zerknac na moj plan bo nikt sie nie wypowiada i nie wiem co myslec www.sfd.pl/Rzezba_oceniajcie-t490236.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co powiecie o tej laweczce

Następny temat

podstawa

Wiecej