SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Legendarny ABS II

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1568903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Przeczytał artykuł bo jest o tym wątek. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1285
nie chce mi sie przegladac wszystkich 100 stron moze wiesz na ktorej stronie o tym jest napisane?? a i czy po kazdym treningu bede czul zakwasy?

Zmieniony przez - Metiu521 w dniu 2009-08-03 18:29:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Pierw przeczytaj sam początek artykułu. Tam masz wszystko, a następnie zadawaj pytania jak czegoś nie rozumiesz
Zakwasy będziesz miał tylko na początku do tygodnia

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1285
przeczytalem pierwsze 5 stron i nie znalazlem nic zwiazanego z noim pytaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Coś za szybko czytasz, albo po łebkach. A na gotowe to każdy by chciał. Postaraj się lepiej, bo ja pamiętam że to tam jest.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1285
nie mozesz mi tego normalnie napisca jak wiesz tylko mam sie meczyc i szukac tego 2 raz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 155
Odpowiedź brzmi nie. W krążącym po polskim Internecie tłumaczeniu brak rozdziału, w którym autorzy uzasadniają wybór ćwiczeń.
Dla żadnego z wymienianych ćwiczeń nie ma substytutu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1536
Metiu521
2 strona, 2 post
Uwaga:
Ćwiczenia tego nie da się właściwie niczym zastąpić, więc drążek do zwisów, choćby w drzwiach, musisz mieć. W razie konieczności, możesz doraźnie zastąpić wznosy nóg w zwisie wepchnięciami nóg w leżeniu, dodając jedną dodatkową serię wepchnięć. Jeżeli mimo wszystko, musisz stale obywać się bez drążka, przejdź z poziomu l wprost do poziomu 5, pomijając poziomy 2, 3 i 4, stanowiące przygotowanie do wznosów nóg w zwisie. Z tej samej racji, pomiń poziom 6. Na poziomie 5, wykonuj serie po 25 powtórzeń. Na poziomach 7, 8 i 9 wykonuj serie po 30 powtórzeń.

Masz wszystko jak byk napisane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3921
Metiu521 a co to za problem wziasc kawałek rurki i w garażu przyczepic zreszta Drążek Rozporowy koszuje 25 zł

Zmieniony przez - pedros223 w dniu 2009-08-04 10:26:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2542
Ab wheel efekt extra a cóż to hah ;) ?
Ja też musze skminic jakieś ćwiczonko na te pierwsze od klatki 'klocki' bo rosną mi tak jakby drugie tylko ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co powiecie o tej laweczce

Następny temat

podstawa

WHEY premium