Soren Falby (32 l.) to duński kulturysta i trener personalny, który wygląda jak bestia. Nie jest może tak bardzo znany w świecie kulturystyki, ale liczba jego fanów z dnia na dzień rośnie. Ma niesamowicie olbrzymie ramiona, wąską talię i niezły abs. Zaczął trenować, gdy miał 14 lat. W tajemnicy przed rodzicami kupił członkostwo w miejscowej siłowni z kieszonkowych, a matce powiedział, że gra w piłkę nożną z kolegami. Rodzice szybko odkryli, że nie mówi prawdy, bo stawał się coraz większy, ale nadal kontynuował treningi, które stały się jego pasją.

Falby mówi, że czas spędzony na siłowni to najlepszy moment w ciągu dnia, bo ma wtedy dwie godziny wolności i spokoju. Olbrzym nazywany też Vikingiem lubi zjeść dobrego steka z ryżem. Ale to nie dieta według niego jest najważniejszą kwestią, która wpływa na sylwetkę. Twierdzi, że ciężki trening jest podstawą do uzyskania wymarzonej sylwetki. Jest zwolennikiem treningów z mniejszym ciężarem, ale z większą ilością powtórzeń. Mimo wyglądu, określa siebie jako spokojną i zrównoważoną osobę. Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o duńskim Vikingu, koniecznie odwiedźcie jego profil na Instagramie!

Komentarze (6)
Gats 2

Synthol szedł? Ktoś oceni?

0
nick89

Nowa strona ero na której znajdziesz sasiadke.
Ponad milion ofert z całej Polski!

www.portpanie.gq
_________________________
Załóż konto za friko, Przeglądaj panienki!

0
seba5700

Niczym legendarny Wiking?
Który Wiking?
Co ma wspolnego ta skoksowana pisanka z Wikingami?
Ze wzgledu na niedobor pokarmu, wikingowie byli malymi, groznymi lupiezcami z polnocy, a to jest przepasiony trol z obsesja na puncie insta wygladu na poziomie Natalii Siwiec.
Czy kros inteligentniejszy nie mogl by prowadzic fitploty?

2
Anonim

Z tymi małymi to pojęcie względne - w stosunku do reszty mieszkańców ówczesnej Europy, byli duzi.

0
tomixp

Niestety fitplota z samego założenia jest takim sportowo-pudelkowym działem :)
Co do pana ze zdjęć - ogromna masa mięśniowa przykryta tatuażami. Ani jedno ani drugie nie wygląda tu korzystnie niestety.

1
domosos

Nic specjalnego mega zbudowany jedynie.

0