Mierzący 203 cm oraz ważący blisko 147 kg aktor, a także kulturysta - Martyn Ford niebawem zadebiutuje w KSW. Bardzo poważnie podchodzi do swojej pierwszej walki i stawia na treningi wydolnościowo - kondycyjne. Na Instagramie, gdzie obserwuje go ponad 3 mln osób, wrzucił filmiki ze swoich treningów. Niczym Rocky Balboa biegnie po stromych schodach oraz pod górkę w lasku i jak pisze “Każdego dnia jestem o krok bliżej do realizacji moich marzeń”.

 

Martyn musi jeszcze zrzucić kilka kilogramów, ponieważ chce, aby jego docelowa waga wyniosła 140 kg. Nie może się doczekać swojej pierwszej walki w KSW. Początkowo wystąpić na gali w Londynie w zeszłym roku, ale niestety przez pandemię wydarzenie zostało odwołane. Wiemy, że Ford podpisał kontrakt na kilka walk, z czego pierwsza odbędzie się w czerwcu 2021 r. Zagadką wciąż pozostaje to, z kim zmierzy się w klatce. Ostatnio pojawiła się informacja, że może to być Dariusz Działek czyli Dj Decks. Swoją pierwszą walkę w MMA stoczył na gali FFF 2, gdzie pokonał wtedy przez nokaut Tomasza Słodkiewicza. Na jego Instagramie pojawiło się dość wymowne zdjęcie z podpisem "To mówisz, że ile waży ten Martyn Ford?". Jeśli okaże się to prawdą, może być naprawdę ciekawy pojedynek!

 

Komentarze (8)
M-ka

Nie chciał już być "a także kulturystą"? Sorry za pytanie, ale chyba powrót do kulturystyki po takim odejściu raczej jest ciężki i nie nastąpi?

0
ojan

Bycie kulturystą to ciężka praca a zarobki są jedynie dla najlepszych (i potrafiących popularność wykorzystać w biznesie). Walki w klatce są bardziej opłacalne niż kulturystyka gdy uzyskało się odpowiedni pułap rozgłosu.

3
rarytas1

On był miernym kulturysta a kontrakt w klatkach to marzenie każdego sportowca

3
M-ka

Dziękuję; ciekawe w takim razie, jak mu teraz pójdzie.

0
rarytas1

M-ka pójdzie mu tak jak hardkorowemu koksowi , Słodkiewiczowi itd. On nie ma żadnej mobilności, dynamiki - nie ma co liczyć na siłę ciosu Po sztangistach, strongmanach trojboistach można się spodziewać doskonałej mocy bo oni to trenują a taki jak on to muł w pełnej postaci

2
M-ka

rarytas1, uspokoiłeś mnie, bo już myślałam, że to ze mną coś jest nie tak albo o czymś nie wiem... W tym wieku kombinować w tym kierunku można chyba tylko w nadziei na bycie większym celebrytą. Już chyba jako aktor byłby lepszy, bo przynajmniej duży...

1
spejson94

Haha z decksem ma walczyć może kvrwa jeszcze lepiej mu najmana dajcie

4
lordknaga

jakim on byl kulturysta? przeciez takim jak on to jest w sumie kazdy uczeszczajacy na silownie :-D on poprostu cwiczyl i byl celebryta, znanym w swiecie fit, nic pozatym.

1