Legenda trójboju siłowego i kulturystyki CT Fletcher ma na swoim koncie sześć tytułów mistrza świata, w tym 3 tytuły Mistrza Świata w wyciskaniu na ławce i 3 tytuły Mistrza Świata w uginaniu ramion ze sztangą na biceps na jedno maksymalne powtórzenie. Znany jest również jako jeden z najsilniejszych ludzi na tej planecie. Jako vlogger na YouTube zyskał wielu fanów, dla których stał się inspiracją. W 2018 roku miał przeszczep serca i dość szybko wrócił do sprawności. Dawno o nim nie pisaliśmy, ale ma się całkiem dobrze po wielu problemach zdrowotnych w ostatnich dwóch latach. W najnowszym wpisie Fletchera na Instagramie, możemy przeczytać, że zrezygnował z jedzenia mięsa i teraz jego dieta opiera się wyłącznie na roślinach (ponoć nie je nawet jajek).

Dieta roślinna zyskała ostatnio bardzo mocno na popularności i promuje ją nawet sam Arnold Schwarzenegger. Fletcher powiedział, że po operacji postanowił spróbować przejść na wege i dzięki temu czuje się o wiele lepiej. Na początku roku powiedział:

„Pierwsza duża zapowiedź roku 2020: CT Fletcher, mięsożerny król, zjadacz mięsa, słynny człowiek, który kocha podwójnego cheeseburgera, odżywia się teraz w stu procentach na bazie roślin. Robię to od kilku miesięcy. Nie robię tego, ponieważ obejrzałem wideo, robię to, ponieważ to sprawia, że ​​czuję się lepiej.”

Niektórym z jego “fanów” nie przypadło to do gustu i napisali, że przestają go obserwować. Ale on wyraźnie powiedział, że decyzja ta nie jest spowodowana tym, że obejrzał film “The Game changers”, czy też nie jest podyktowana panującą modą. Dzięki diecie opartej na roślinach czuje się po prostu lepiej. Zdradził też, że odżywia się tak już od kilku miesięcy, a na nagraniu z restauracji, gdzie zjada dwie sałatki widać, że apetyt ma całkiem niezły.

Komentarze (13)
lodzianin1

Jak się odżywia tak teraz wygląda :-)

7
Possible

Teraz taka moda nie jeść mięsa?

0
Bull

zdecydowanie to bardziej marketing, ale także desperacka próba ratowania zdrowia po kilku dekadach na towarze

6
basmann

tak, formę ma już dramatyczną, nie udowodni ze przetrenowanie nie istnieje, więć teraz eko, wege i inne pierdoły

3
lordknaga

na jakim towarze? przeciez on mowil, ze jest naturalny.

0
AdamZx

Żenada ,zapomniał napisać jeszcze że przez mięso miał zakwaszony organizm ;)

3
rarytas1

Oceniacie chłopa po przeszczepie a być może vega to jedyne co mu zostało. Wystarczy, że nerki z watroba ma zakatowane a jest to bardzo prawdopodobne. Byłem pewny, że już nie żyje a jednak. Raczej za modą nie podąża a za życiem którego wiele nie zostało

2
Gorgor

Ciekawe czy nastoletni fanboje wyciągną z jego przykładu jakieś wnioski.

0
kinga93

Już pewnie z lodówek wyrzucili całe mięso :-D

0
anubis84

Chwila moment i 80% swiata zwiazanego ze sportem będzie vege.

0
krzych666

Niedługo pojawi się moda na koszerne koksy %-)

0
domosos

za miesiac będzie już miał inne zdanie.

0
skorupski

Tylko ciekawe na jak długo z tego mięsa zrezygnował, jak zwykle wszystko pod publiczkę.

0