SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Legendarny ABS II

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1567311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Masz podane cwiczenia. Robisz je po kolei ile dasz rade. Jeden obwód. Jak dasz rade tyle ile jest napisane powtórzeń na ćwiczenie to przechodzisz na następny poziom (czyli zmieniasz ćwiczenia).

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 589 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15078
Dzięki za odpowiedź. Poziom A wydawał mi sie niepozorny, ale już po 3 pierwszych treningach skumałem, że 1 obwód w zupełności wystarcza żeby konkretnie poczuć palenie brzucha. Mam jeszcze tylko 1 wątpliwość. Chodzi o wypchnięcia nóg w leżeniu.
Z uniesieniem ich do pionu nie mam żadnych problemów, natomiast samo wypchnięcie ich pionowo do góry bez pomocy rąk, tak żeby w pełni kontrolować ruch, wydaje mi się póki co niemożliwe. Czy za pomocą wyłącznie mięśni brzucha jesteśmy w stanie zrobić taką "świecę"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6568
Witam, ABS II robię już od 22 sierpnia, zacząłem od 8 poziomu i dalej na nim siedzę tylko że troszkę zwiększyłem ilość powtórzeń:

20/10(połączyłem drążek)/50/50/50/50/30

Jest za***isty 8-pak na brzuchu, ale i tak nie wiem kiedy przejść na następny poziom bo zupełnie nie rozumiem tych limitów czy czego tam mógłby ktoś mi to wytłumaczyć??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 578
tak jest quezacotl jest to możliwe, pewnie jeszzce masz za mało pary w brzuchu :) przyjdzie z czasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 924
PYTANIA:

1. wypchnięcia nóg w leżeniu - po tym ćwiczeniu prawie nie czuje jeszcze zmęczenia mięśni .. to dopiero przychodzi przy nastepnym. konkretnie to robie poziom 1.

2. Czy stolec przeszkadza w treningu ? tzn jeśli nie oddawało sie go od kilku dni to może trening wydawać się cięższy ? czy dobrze zrobić 'kupke' przed treningiem ? pytam z ciekawości :)

3. Po jakim czasie WY średnio przechodziliście na wyższe poziomy ?

Zmieniony przez - Kamykator w dniu 2007-11-10 13:40:25

Snowboarder..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 924
Wciąż czekam na odpowiedzi ..

Snowboarder..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
quezacotl: Gdy mamy odpowiednio silne mięśnie brzucha to możemy Świeca jest w A najważniejsza. Pewnie dojdziesz z czasem. Tak w ogóle to wyobraź sobie że są ludzie którzy za pomocą mięśni brzucha potrafią "zwinąć" się tak że wisząc na rękach podnoszą wielokrotnie proste nogi tak że dotykają drążka

bujakaman: Limity to jest tak że jeśli robisz już założoną ilość równą limitom to przechodzisz na następny. Normalnie jak się zaczyna to nie daje się rady zrobić tego co jest napisane, dopiero z czasem się dochodzi i gdy osiągnie się wszystkie limity przechodzi się na następny. Ty zacząłeś właśnie od limitów na 8 poziom czyli możesz na luzie przechodzić na 9. Straszny byk musisz być tak na marginesie jeśli to robisz, doczytaj dokładnie opisy ćwiczeń, np. ważne jest by robić "robaczka" przy wznosach w zwisie ("zwijać" się w kręgosłupie, nie tylko podnosić nogi). Wszystkie ćwiczenia robisz też oczywiście bez przerw żadnych.

Kamykator:
1. Mam tak samo Myślę że to ok, te następne ćwiczenia są na dobicie właśnie. Jest to opisane na początku gdzie wyjaśniają w jakiej kolejności powinny być robione partie.
2. "Kupkę" zawsze rób gdy tylko masz na to ochotę...
3. Odrazu mówię że nie wypowiadam się dlatego że jestem w tym dobry tylko dlatego że zrozumiałem opis Ja nienawidzę robić brzucha i pewnie dlatego przechodziłem bardzo wolno. Np ponad 2 miesiące. W opisie piszą że na początku z A na 1 chyba powinno się przejść gdzieś po miesiącu.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 449 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5387
Mogłby ktos dac ten 8 minutowy filmik na jakis serwer aby bylo mozna go pobrac ?

Dopóki nie osiągniesz granic wytrzymałości nie czujesz że żyjesz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
8śmiominutowy jest o ABS1. http://www.youtube.com/results?search_query=8 minutes abs&search=Search 

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 449 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5387
a ten o abs 2 jest gdzies na necie ?

Dopóki nie osiągniesz granic wytrzymałości nie czujesz że żyjesz !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co powiecie o tej laweczce

Następny temat

podstawa

Wiecej