SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Legendarny ABS II

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1567301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Tak. Zaprzestan. To shit.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111
Korzystam z tego zestawu ćwiczeń i jestem na 3 poziomie. Zastanawiam się czy nie jest w nim za mało skrętów na boczne partie brzucha.
(Pierwszy post
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25
i jeszcze tylko jedno ... jeżeli zacznę robić POZIOM 1 czyli ten dla "zaawansowanych prócz pakerów" .. rozumiem ze to jest tylko jedna seria ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Tak. Niech Cie nie zraża to że tak mało na początek. Schody zaczną się od 6tego. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 105 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 717
jck18 ogólnie dolna cześć brzucha ciężej się rzeźbi ponieważ ćwiczenia są bardziej wymagające

Nie poddawaj się bez walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25
Słuchajcie robię tego ABS'a czy po skonczonych cwiczeniach powinien mnie boleć brzuch, na zajutrz powiny występowac jakies zakwasy ? podczas ćwiczen czuję ze brzuch pracuje i nawet w ten I poziom wkladam duzo wysiłku ale po skonczonych ćwiczeniach hmmm to tak za bardzo nic nie czuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
Szczerze to niech CIe postęp siłowy interesuje bo jesli to idze to rosniesz zakwasy sa tylko dodatkiem. Ja na poczatku prawie ich nie miałem ale od 7lvl za kazdym jednym treningiem mam murowane zakwasy dolnej czesci brzucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37
Mam taki sam problem jak jck18. Nie wiem czy nie robic tego treningu dwa razy dziennie...
Mecze sie troche przy 1 poziomie ale po jakims czasie wogole nie czuje brzucha - nie mowiac ujz o braku jakikolwiek zakwasow nast. dnia.

Kolejne pytanie - mam drazek w dzwiach. Wysokosc jakos 190 cm nad podlaga. Mysle nad przezuceniem sie na II poziom ABS i zaczac prace wlasnie na drazku. Z tym ze jak zwisam swobodnie na drazku to praktycznie kolanami dotykam poglogi.. I jestem ciekaw czy z takiej pozycji mozna robic wznosy nog do klatki?
Czy lepiej napierw sie podciagnac i miec drazek na wysokosci brody i dopiero pracowac nogami :P
Mam nadzieje ze mnie rozumiecie i ktos udzieli mi fachowej odpowiedzi :)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25
okej dzięki :) tak więc dalej będę robił poziom I i zobaczymy za jakiś miesiąc czy będą widoczne postępy atakuje od razu dwa dni trening jeden dzien przerwy :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie, mam diete reduckcyjną, suplementy na spalanie tluszczu, l-karnityne itp.
I dziennie chodze pływac na basen 2 H, po czym ide na siłke wieczorem.

I moje pytanie to czy mógłby ktoś mi powiedzieć ile razy przy tym zestawieniu mam ćwiczyć ABS II w tygodniu ? Bo na basenie podczas ostrego plywania miesnie brzucha ciągle są w użytku i przychodze do domu ogólnie z małym zapasem sił.
Dlatego bym sobie wolał siłke robić na przemian z ABSII i nie wiem wlasnie jak przy basenie cwiczyć ABS, .

P.S cwiczylem 2 tyg 6 weidera, ale gdy doszła druga godzina basenu poprostu przy codziennych cwiczeniach na brzuch padłem bez sił ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co powiecie o tej laweczce

Następny temat

podstawa

Wiecej