SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Legendarny ABS II

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1567310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37
Witam,

moje pytanie może wydawać się absurdalne i na poziomie rośliny ale wole się upewnić.
Ile razy mam wykonywać serie na poziomie 1,2,3 ? Jest tam napisane, że w poziomach 1 i 2 sa 4 serie a w poziomie 3 5 serii. I czy każda serie mam wykonywac tylko 1 raz czy po skonczeniu 4 serii na poziomie 1 np po minucie przerwy odpoczatku seria 1,2,3,4??
Poniewaz wydaje mi sie to troche malo bo te cwiczenia nie zajma wiecej niz 3 minuty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1791
Kiedy przechodzić z jednego poziomu na drugi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 121


Chcę zacząć trening ABSII i poszukuję takiego "przyrządu" jak na zdjęciu. Jak ktoś wie gdzie takie coś można dostać albo chociaż jak to się poprawnie nazywa, żeby łatwiej było mi znaleźć(jedyne co znalazłem jak do tej pory, to pasy i haki treningowe wzmacniające chwyt, co niestety nie jest tym, co widać na zdjęciu), to dajcie znać. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
Sam to sobie zrób popatrz jak wygląda i z czego możesz to zrobić , ja z łańcucha zrobiłem:PP dodałem stary swetr na otoczke potem taśmą izolacyjną i jest a mocowanie na śróbce;) tz. wkładam śróbke pomiędzy 2 koluszka i zakręcam nakrętke robi za pewien rodzaj kłódki ;)taki zatrzas utrzyma sporo kg;D pomyśl i zrób to sobie;)

Smieszy mnie to ile zeczy mozna zrobić samemu dosłownie ze śmieci które stoją grube stówy w profesjonalnym sklepie , a przecierz w domu wygodniej i taniej sie ćwiczy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 263
dokładnie tak jak kolega napisal wyzej sama prawda mozna wszystko samemu zrobic z różnych rzeczy tylko troche pomysłu i wyobraźni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 121
W sumie samemu można coś wykombinować:), ale mimo wszystko byłbym zainteresowany kupnem takiego sprzętu. Może ktoś jednak widział takie cudo gdzieś? Baaardzo mi zależy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 83
czesc,

mam pytanie. od pewnego czasu aplikuje sobie HIIT. Teraz chcialem dołożyć do tego ABS II. Jak uważacie, czy dobrym pomysłem jest robienie ABS zaraz po HIIT (biegam)? W treningu ABS pisze że mięśnie mają być wypoczęte przed rozpoczęciem ćwiczen, a bieganie HIIT trochę męczu brzuszek.

pzdr Paweł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1791
Kiedy przejść z jednego poziomu na drugi ? Proszę o odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9976
buzz12 jak jest ci już łatwo zacznij robić 4x w tygoniu.
2 dni pod rząd trening, 1 dzień przerwy później przejdź na następny poziom.

bestrong rób ABS w dni gdzie nie biegasz

Zmieniony przez - Kamil11124 w dniu 2008-11-14 17:03:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1224
czy podczas wykonywania ABSII powinienem miec miesnie caly czas napiete na 100%? Nawet gdy opuszczam nogi/tulow? Oczywiscie sa w pewnym stopniu napiete ale czy sie starac by byly napiete na maximum mozliwosci i wykonywac cwiczenia?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co powiecie o tej laweczce

Następny temat

podstawa

Wiecej