SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Legendarny ABS II

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1567302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2542
Skoro mówicie ze to duperel to sami zróbcie ABS II ;]
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1674
Ja nie pobierałem zadnego .pdf na stronce

http://abs2.pl  macie all opisane bez zamulajacego .pdf'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 88
Kiklak jakos dziwnie Ci sie to rozbudowało. xD Szczerze? Wydaje mi sie ze na 4lvl bylo lepiej co nie powinno byc mozliwe... hmmm no to moze to jest jakas wada tego ABS'a bo ja z dolem mam identycznie... nic za ch**a nie chce mi isc ;/ niby cos tam jest pod skora ale co zrobic z tym 'potworem' mam na mysli ta tlusciutką skórke. Zacząłem jezdzic na rowerze z pasem na przezutce 1-3. heheh moze cos da.


Może ma ktos jakąs naprawde skuteczną metode na ten ostatni szczebelek ;/ (?)

"The more blood on this training the less sweat in the fight"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Przysiad, MC. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 88
hehe no tylko ze najgorsze jest to ze nie cierpie no kurde nie nawidze robic nóg ;/


mozesz rozwinac MC?

"The more blood on this training the less sweat in the fight"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
MArtwy Ciag , ale to sie nijak ma do wyrazistosci miesnia podobno do 4 placika potrzeba miec tez gena , osobiscie uwazam ze zrobienie wstępu czyli absII :P da juz podstawy by muc przystapic do większej ilosci "machów" na dolna partiw tz. seryjk z np. 30 razy kolana wgóre i to moglo by cos ruszyc w dolnej parti choc mi sie to lekkko buduje choc nie chetnie.

Hymm bo tamto zdjęcie bylo robione fonem:D:D a on ma taki dar ze foty wychodza boskie :D:P ps. mam jeszcze z samych poczatków cwiczen gdie klata wyszla na hmm 130 na plakiej zas kaloryfer wrecz wypukly;) tak lapie cienie;) poprstu tamta fota;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Kiklak, masz wątpliwości? Puma by Ci powiedział to samo.
Tą partia mięśni brzucha jest stabilizująca, i przy tych ćwiczeniach dostaje najbardziej wysiłku.
Większość tu z was boi się tego typu ćwiczeń, bo to przecież za duży wysiłek. To wogóle po co ćwiczyć. Sezonowcy sukcesów nie odnoszą. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
Don Don Don... Rozumiem Cie doskonale ze bierze silny udzial ale to jest robienie brzucha w sposób angażujący w szczegulnosci zupelnie inne partie miesniowe. Tak więc to jest dla mnie rada w stylu. Wyciskanie na plaskiej skosie mocno angażuje tricepsy wiec to są najlepsze ćwiczenia na tą partie. Rozumiesz teraz o co chodzi ludziom którzy nie chca podązac za tą ideologia ? Chcą ćwiczen które izoluja brzuch a nie tylko wielostawowych które je używają.

Tak jak ogromych tricepsów samym wyciskaniem zrobic poprostu sie nie da ,tak i dobrego wyoranego kaloryfera MC i przysiadami bo one angażują go w innej płaszczyznie masującej brzuch tak ze sie powększa zas bruzdy sa nie znacznie a to nie jest cel proirytetowy ćwiczac brzuch.

Racja ludzie robiacy MC i przysiady z znaczymi cięzarami mają silny brzuch , tylko jego definicja odbiega od zalozen przeciętnego Kowalskiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 770
mam rozumieć że robię tak jak jest rozpisane np 1x dziennie co dzień np poziom 5 i bez seri tzn ze 1 ćw 3 serie 2 ćw 5 seri itp ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co powiecie o tej laweczce

Następny temat

podstawa

Wiecej