SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Legendarny ABS II

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1567306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 70
Aha... ale to ze czasowo wychodzi tak krotko to tak ma byc? ;] Dzieki za rade Pozdrawiam ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 360
generalnie ABS'a robi sie krotko:P kiklak ja tez 2 dni robilem 1 poziom teraz katuje poziom 2:P i bede robil jak mowisz 2 tyg kazdy poziom:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
Panowie jest AKCJA


Wielu z was robi abs II choć nie wielu o tym mówi proponuje by ukazać i POKAZAĆ jakie transformacje można przejść po tym treningu
zdjęć po abs II nie odnalazłem ale myślę ze będziemy pierwszymi którzy udowodnią jego jakość Chętnych proszę by poświęcili 2min i teraz tuż na starcie zrobili sobie fotkę brzucha i najlepiej by po czasie gdy już dojdziemy do przynajmniej poziomu zaawansowanego a tego wam życzę i nawet dalej zrobić zdjęcie w tych samych warunkach tz. światło ten sam kąt opadania itd. wspominam o tym ze udało mi sie zrobić fotkę przed abs II gdzie brzuch wygląda potężnie mimo tego ze taki nie był korzystając tylko z refleksów światła odbijanych od mokrej skóry oraz światła w ciemnym pomieszczeniu.


Chętnych proszę o zdeklarowanie sie już terazpo czym wciśniemy tu nasze "grzejniki"





PS. minęło trochę czasu i nadal nie widzę żadnego odzewu , cóż może będę jedyny , jak na razie odkopałem 2 zdjęcia sprzed abs II , dodam jeszcze podczas środkowej fazy i końcowej progress'u

Zmieniony przez - kiklak1 w dniu 2008-08-24 10:58:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1224
Mam pytanie co do cwiczenia Wypychanie nog do przodu - czy po kazdym powtorzeniu mam klasc nogi na ziemi? czy wracac do pozycji 50cm nad ziemia?

Oraz kolejne pytanie - od czego zalezy zmiana poziomu(tylko od mojego widzimisie?) oraz jak czesto moge wykonywac te cwiczenia. Czy moge np 2-3 razy dziennie? Gdyz jestem na niskim poziomie a nie jest on bardzo trudno a chcialbym szybko efekt osiagnac. Slyszalem ze miesnie brzucha mozna cwiczyc ile sie da. Prawda?

Co do wyzszej wypowiedzi, jezeli dokladnie zrozumiem cwiczenia to bardzo chetnie przylacze sie do robienia zdjec przed i po gdyz nie mam nic a fajna frajda moze byc za pare meisiecy ^^

Zmieniony przez - asbih w dniu 2008-08-24 22:18:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 360


Kiklak :D dobry pomysł więc ja dam teraz fotke:P wiem, że mam fajne gatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336


Więc rób fotę i do dzieła :D

Już Ci mówię nogi nie wracają na ziemie do końca ale gdzieś w tym przedziale 1stopień do 50 , a co do poziomów przewierć 3 ostatnie strony i tam opisałem co i jak

Wczoraj próbowałem z młotem trzymanym w stopach robić te podciągnięcia , efekt taki ze mam zakwasy na 4 płacie ale nie dałem rady ostatnich ciągnięć nóg do samej klaty , a potem wydawało mi sie ze dostałem przepukliny czułem jakby mi coś tam pod spodem sie przelewalo , ale to chyba tylko jelita troche za mocno scisnięte

Zmieniony przez - kiklak1 w dniu 2008-08-25 16:19:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 285 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4882
robić od czasu do czasu czas na regeneracje ? tzn np po 2 miesiacach cwiczen zrobić sobie tydzien przerwy na odpoczynek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
rzećywiscie trening jest długofalowy i też sie zastanwaiam czy taka regeneracja nie była by właśćiwa dla brzucha , ale nie mam zamiaru udziwniać trzymam sie planu abs II i tyle;)

ps. power jak robiłes to zdjęcie bo jesli robie cyfrówa to mnie trafia jest zbyt dokładna i brzuch wygląda na niej jak sztorm na oceanie , kom wychodzi dobrze bo wszytko łądnie sie zlewa bo jest nie dokładny. i jeszcze jakie opty w aparacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 360
zdjecie robiłem se k750i :) ma tylko 2 Mpix i jako tako stabilizacje:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
OMG LOL

Własnie odnalazłem przyczyne tego ze mam wrazenie zastoju prgres'u dolnych parti...

Przeczytałem jeszcze raz i sie dowiedziałem dlaczego...

Chrzanie 2 ćwiczenia na dolne partie , wznosy nóg ->nie trzymam 1s. przy klacie<- (a niby całe ćwiczeni ma trwac 1 s. ale dobra prędkosc względna)

wypchnięcia nóg , ciągle trzymam głowe w górze a nogi zbyt szybko i zbyt daleko wyzucam za siebie i w góre , zamiast spokojnie i w góre i znów nie przytrzymuje 1s w górze i nie opusczam na duł dupy tylko od razu nogi całe do pozycji wyjsciowe...
KURDE A MYŚLAŁEM ZE DOKŁADNIE PRZECZYTAŁEM
A JEDNAK NIE I MAM FAJNE OPóŹNIENIE LOL

ps. i robie co drugi dzień czyli 4 razy w tyg zamiasat 3 , ehh
czeka mnie solidna poprawka nawyków i znów troche jeszcze pokibluje na 4 dłużej niz zakładałem , ale cóż trzeba być dokładnym a nie tylko chcieć...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co powiecie o tej laweczce

Następny temat

podstawa

WHEY premium