SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Legendarny ABS II

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1567304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Rozrost mięśni brzucha ma znikomy wpływ dodatni na obwód pasa. Częściej właśnie odwrotnie bo brzuch mocniej "trzyma flaki".

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak to jest z ABSem? to trening na MASĘ mięsni brzucha? czy raczej rzeźbiarz :) ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2882
myśle ze a6w jest bardziej na rzeźbę a ABSII też na masę i wzrasta siła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Obwód to kwestia diety. Jak bedziesz miał na plusie to trochę tłuszczyku złapiesz. A jak robisz FBW + aeroby/HIIT powinno być dobrze. Tzn. obówd w dół.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 177
Witam, jestem na poziomie 1 ABS II i czy musze robić przerwy tak jak w zaleceniach? czy mogę robić przez cały tydzien ćwiczenia a tylko w niedziele odpoczynek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1679
stary90
mozesz robic nawet 2 razy dziennie, tylko pytanie co chcesz w ten sposob osiagnac, sproboj wedlug tego co jest opisane a jesli ci bedzie malo wtedy mozesz dokladac robic codziennie albo nawet kilka razy dziennie.
Pamietaj o tym ze jest 9 poziomow, przeczytaj calosc dwa albo wiecej razy dla lepszego zrozumienia, proponuje zebys najpierw nauczyl sie te cwiczenia wykonywac z dokladnoscia i zrobil te 9 poziomow bo to troche potrwa.
Jak sie przylozysz i zrobisz caly program to wtedy mozesz zaczac kombinowac jesli efekt bedzie malo zadowalajacy.

pozdro

Don`t try, do or do not.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak robię podciąganie kolan w zwisie, to czuję zmęczenie na górze ud (kilka cm poniżej pachwin) - tzn że mam złą pozycję? czy co? muszę bardziej plecy w łuk wygiąć?

poprawka druga:
przy treningu ABS wypracowujemy sobie mięśnie proste brzucha, a ja chcę sie też pozbyć "boczków". mogę po każdym treningu ABS wykonywać ćwiczenia na boczki? (można w wyszukiwarce znaleźćróżne takie..)


czy lepiej jakoś oddzielnie to wszystko traktować?

Zmieniony przez - panteon w dniu 2008-01-14 21:55:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 155
Witam. Od dzisiaj zaczzynam ćwiczenia. Mam nadzieje ze wszystko pojdzie po mojej mysli Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Nie podawaj sie !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak jest u was z utrzymaniem przez sekundę nóg przy klatce (przy podciąganiu kolan na drążku)?

ja przez kilka powtórzeń jestem w stanie to wykonać, ale potem już trzaskam normalnie. tak chyba nie powinno być. powienienem przejść na kolejny poziom dopiero kiedy będę w stanie wszystkie powtórzenia przez tę sekundę wytrzymać.. prawda?
(jestem na 4 etapie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 480 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16628
Ja tez mam pytanie.Cwicze splitem w pon-sr-pt,i zawsze po treningu nie mam juz sil na cwiczenie brzucha,najgorzej z wiszeniem na drazku.Moge robic ABS II w dni nietreningowe,czyli wt-czw-sob??Wtedy jedynym dniem bez cwiczen bylaby niedziela

panteon - chyba nie musisz tych nog przytrzymywac,1-sekundowe przytrzymanie robi sie chyba przy oznaczeniu "powoli",a przy podciaganiu kolan jest napisane "srednio",czyli chyba po prostu bez pospiechu,czy to ja zle robie??

Zmieniony przez - bobbybobby w dniu 2008-01-21 19:09:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co powiecie o tej laweczce

Następny temat

podstawa

Wiecej