SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Legendarny ABS II

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1568292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 437
Czy ktoś może mi powiedzieć, czy istnieje ćwiczenie które pozwala wyrobić "4 rządek" mięsni brzucha? chodzi mi o dwa kwadraciki tuż pod klatką piersiową

Mam bardzo dobrze wyrobiony dół,oraz "3 rządki" ale między nimi a klatką mam po prostu przerwe...
(wykonuje bardzo dużo "crunchy", poprawnie technicznie, a teoretycznie to one angażują górę brzucha)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Dziwne bo przeważnie góra idzie lepiej od dołu.
Rób więcej brzuszków leżąc, unosząc tylko obręcz barkową. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 437
Zdaje sobie sprawe i nawet nie wiesz jak mnie to denerwuje, że cała reszta jest b. dobra, a góra nic(mam dwie małe kropeczki zamiast pełnowymiarowych mięśni)

Robie abs II i przy spięciach zarówno z nogami na ziemi jak i w powietrzu powinny te mięśnie sie wyrabiać:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
A no powinny. Skupiaj uwagę bardziej na górną partie.
Możesz miec też tak uwarunkowane genetycznie te mięśnie. Jak masz zdjęcie to wrzuc

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 437


wykonuje wzorowo spięcia. więc nie wiem o co chodzi

czy są cwiczenia wplywajace na samą góre brzucha?
dragonflag czy abwheel jak się do tego mają?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Rzeczywiście.
Reszta elegancko a te na samej górze wyglądają tak jakby ich praktycznie nie było co wizualnie przypomina przerwę między klatka a brzuchem.
Robiłeś brzuszki z obciążeniem? ABSII za wiele Ci się nie zda, bo on głównie jest na te dolne czyli te co masz wypracowane.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 93
Mi te dwa górne wyszły po a6w.

Peace to this young warrior.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1007
Robię ABS II od około miesiąca 4 razy w tygodniu. Cały czas robię poziom I ponieważ pod koniec ćwiczenia czuje mocny ból całego brzucha. Robiąc jednak te 80 powtórzeń mam wrażenie jakbym po prostu zrobił jedną serie. Skręcam się na koniec z bólu - to fakt ale po 2 minutach nie czuję już, żebym ćwiczył brzuch tego dnia. Zmierzam do pytania czy mógłbym robić np. dwa lub 3 razy całe ćwiczenie? Bo mam wrażenie teraz takie jakbym ćwiczył klatę z małym obciążeniem 80 powtórzeń i tylko z jedną serią. Jakbym z takim planem na klatę wyskoczył to by mnie wszyscy wyśmiali. Miał ktoś podobny dylemat? Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam Marcin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Po prostu przejdz na kolejny poziomNie modyfikuj nic. W następnych poziomach będziesz chciał wrócić do tego pierwszego.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 97
ja mam pytanie.. bo cwicze ABS II od 1.5 miesiaca i efekty sa w sumie niezle.. ale zastanawialem sie czy by nie wrocic do biegania ktore przed wakacjami uskutecznialem.. trenowalem w sumie
czy to poprawi efekty czy wrecz przeciwnie?
zalezy mi na efektach wiem ze nie mozna sie spieszyc w tym sporcie i ja to rozumiem ale moze jakis trening jeszcze dodac czy cos?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co powiecie o tej laweczce

Następny temat

podstawa

WHEY premium