SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Legendarny ABS II

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1568380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 88
hehe uparty jestes ;) Bez drążka cały czas na tych samych cwiczenaich to chyba duuzo Ci nie pojdzie. ;P

"The more blood on this training the less sweat in the fight"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
Radz sobie wszystko zrobisz jak uzyjesz głowy:D moja siłka jest zrobiona tylko z tego co znalazłem w domu:D;) i robie to co chce;)

Więc drązek to tak , idziesz na strych skaczesz na belke podtrzymujaca i dajesz czadu:D lub na trzepak na polku (hehe troche zimno ale co tam:PP )
LUB taka alternatywe;) Powinno lepiej stymulowac brzuszek:niez te Twoje serje:PP

http://pl.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 371
a na takim czwiczeniu da sie zrobic WSYZTSKIE miesnie brzucha ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
skosy mocno na pewno do tego dolne bo ruch jest zblizony do tego co przy cwiczeniach an drązku.

Ale na góre mozesz sobie cos dołozyć;) np. 30 wolne spięcia a potem 10 szybkich jak jestna jakims poziomie z poczatku. a potem dodajesz utrudnienie tz. bierzesz sobie cos cięzkiego w ręce i robisz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 371
aha to dziekowka ;*** heh xD moze pozniej dozuce filmiki jakies moje powiecie czy dobze robie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2542
Kiklak1 : Jak się zwie ten filmik na youtubie ?

Tak się zastanawiam, jak oglądam wszystkie zdjęcia albo filmiki czy jakieś walki np, to gdy patrze na brzuchy u nikogo nie widze takich mięśni pod samą klatką jakby.
A u mnie one są chociaż nigdy nie wykonywałem ćwiczeń jakiś na ten mięsien, a mam go widocznego bez napinania nawet, może się ktoś wypowiedzieć :d?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 371
hmmm xF geny :D ? nie no nie wiem -,-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
nie geny tylko tryb zycia , jesli trenujesz kicboxing to jak manewrujesz torsem uciekajac do przodu albo wyprowadzajac ciosy to go uzywasz:PP i jest.

Moj kumpel ma 36 w łapie a na siłowni nigdy nie był:D geny? nie, CraV MagA i wszystko jasne;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2542
Hmm to miałem zanim zacząłem kb trenować, ale wcześniej boks to może od tego hmm. Dobra dzieki :p
A nikt nie ma czegoś takiego xd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 371
xD ale w sportach gdzie sie walczy : boks,kickboxing,crav maga,jiu jitsu,taijski boks,mma etc to raczej ludzie nie maja duzych bicepsuw i zarabistych brzuchow ^^a osiagniecia se :)
Dynamika > Sila (tez zalezy w jakich sytuacjach :D)
ale ze sportami walki mam doczynienia juz od 7 roku zycia a mam teraz 15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co powiecie o tej laweczce

Następny temat

podstawa

WHEY premium