SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Legendarny ABS II

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1568764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
Mam pytanie. Od niedawna zacząłem ćwiczyć ABS II ( zacząłem od I poziomu) i mam pytanie czy w ćwiczeniu: skłony tułowia w leżeniu z ugiętymi kolanami można nogi pod coś wsunąć czy myk polega na tym żeby sobie nie pomagać w ten sposób? Proszę o odpowiedź.

Padłeś, powstań, phoenix :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
z zasady powinno sie cwiczyc na stabilnej powierzchni ale jesli Cie boli kosc ogonowa czy jaki kolwiek inny powód to poluz sie na dywanie i rozluz ręcznik lub koc , a cwiczenie powem tak nie wiem co Ci to tak wadzi ale utrzymaj pozycje bez podkaladki kilka nascie sekund , poczujesz co pracuje a potem z podkladka i sam sprawdzisz czy kombinowanie wyjdzie pozytywnie czy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 176
Dajmy na to, ze zaczynam cwiczyc poziom A
kiedy moge przejsc do poziomu 1?

Moje cele :
Zrzucic brzuszek
Wyrobic szesciopak i troche przypakowac.:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 563
Kiedy bez problemu wykonujesz poziom A :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Dokładnie tak i jest to opisane w artykule. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 176
Rozumiem, Dzieki ;)

Moje cele :
Zrzucic brzuszek
Wyrobic szesciopak i troche przypakowac.:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
Mam pytanie odnosnie cwiczen wznosy nog w zwisie i wznosy ugietych kolan. Czy mozna je zastapic unoszeniem nog do kata 90* lezac na laweczce tylko zwiekszyc ilosc powtorzen? Nie mam jeszcze w pelni efektywnego drazka a te poczatkowe poziomy sa dla mnie za latwe. Czy to raczej zla zamiana bo zbyt male obciazenie daje unoszenie nog na laweczce? Mozna ewentualnie obciazyc czyms nogi wtedy bedzie trudniej je unosic. Prosze o odpowiedz

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 491
Naprawdę polecam ten plan ponad miesiąc temu zaczołem go robić i widze fajne efekty :) zaczynałem przy 0 efektach na brzuchu a teraz jest na co patrzeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1961
Koledzy, mam pytanie czy można wykonywać na drabinkach "Wznosy zgiętych kolan w zwisie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
Jest to alternatywa dla klasyka , lżejsza ale na początek moze byc tylko ze wtedy drzyj kolana po same oczy :D wtedy będzie przyjemnie wchodzilo:D ,

LOnger 16 , hymm to ja uz katuje brzuch na 9 lvl a efekty takie oooo sobie ... :D:P:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co powiecie o tej laweczce

Następny temat

podstawa

WHEY premium